Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

Ні для кого не секрет, що зачіска відіграє важливу роль у формуванні неповторного образу – як для чоловіка, так і для жінки. Для того щоб обрати правильну зачіску, яка буде підкреслювати переваги, необхідно врахувати безліч моментів: форму обличчя, колір очей, модні тенденції. Це під силу професіоналом своєї справи – перукарям.

До всеукраїнського челенджу #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT долучилися колеги з Зміївської районної філії Харківського центру зайнятості, які пропонують Вашій увазі відеоролик про професію перукаря.

11.09.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT

 

Колеги з Рівненської обласної служби зайнятості долучилися до профорієнтаційного челленджу #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT. Кухар – це «найсмачніша» професія. Людина, яка обрала собі цей фах, повинна не тільки гарно готувати, а й уміти презентувати свої страви. Кухар – це митець, який вправно створює неповторні гастрономічні шедеври, які здатні задовольнити не лише фізіологічні, а й естетичні потреби людей. Пропонуємо вашій увазі презентацію професії «кухар».

11.08.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

 

На Львівщині стрімко розвивається туристичний бізнес, відповідно, збільшується й число готелів. А що ви знаєте про роботу керівника reception, або адміністратора?
Від зустрічі саме з адміністратором складається перше враження клієнта про готель в цілому. Комунікабельність і «легкість» у спілкуванні, уміння швидко приймати рішення і делегувати завдання – ось набір якостей, необхідних у роботі адміністратора. Так це чи ні? Дивіться у відео від профорієнтаторів Сколівської районної філії Львівський обласний центр зайнятості., які долучилися до челенджу #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

13.07.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

 

Босоніжки, кеди, сабо, балетки, сліпони.На високих підборах, і без них, для особливого випадку чи для пікніка з друзями. Не уявляємо свого життя без взуття! І, звісно, без майстрів, які це взуття створюють.
До челленджу #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT долучились колеги із Василівської районної філії Запорізького ОЦЗ.
Вони презентують професію майстра з пошиву взуття - чоботаря, або шевця.
Приємного перегляду. 

09.07.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

Колеги з Красноградської районної філії Харківського ОЦЗ долучилися до профорієнтаційного челленджу #ХОЧЕШ_МОЖЕШ_DOIT. Сьогодні до вашої уваги – презентація професії манікюрника. Які особисті та професійні якості має справжній майстер цієї справи? Як малеча розуміє значення слова «манікюрник»? Про це та інше дізнавалися профорієнтатори з Харківщини. Більше – у їхньому відео.

06.07.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

Поринути в минуле, подорожувати в часі й просторі, уявити, як жили наші предки в 10 столітті чи навіть раніше. Перетворити артефакти на промовисті й цікаві деталі, зацікавити, а часом і заворожити минулим усіх навколо – завдання не з простих… і під силу лише крутому екскурсоводу. Що це за професія і кому вона до душі? Екскурсовод – це історик, краєзнавець, невтомний мандрівник і знавець найпрекрасніших легенд, міфів та переказів. Челлендж #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT підхопили профорієнтатори Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості. Вони представляють професію екскурсовода. Ми впевнені: якщо ХОЧЕШ, докладеш зусиль і ЗМОЖЕШ. А коли визначишся з напрямком – ЗРОБИ ЦЕ! Щиро бажаємо вам знайти себе у світі професій!

03.07.2020