Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

Спеціалісти IT-сфери на вагу золота. Що спонукає молодих осіб йти в програмісти? Чим ця професія відрізняється від інших? Луцький міський центр зайнятості презентує професію програміста в профорієнтаційному челленджі #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT.

11.09.2020
Вбудована мініатюра для Профорієтаціний челлендж #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT

Який образ обрати сьогодні – яскраво-драйвовий чи вишукано-елегантний? Класичний червоний, нюд чи тендітний "френч". Твоя манікюрниця точно знає відповіді на ці запитання

Сьогодні Міжнародний день краси, тому відео з нашого челленджу #ХОЧЕШ_МОЖЕШ_DOIT про професію, яка додає краси і впевненості.

Як здобути освіту манікюрника і чи популярна ця професія на ринку праці? Профорієнтатори @Дніпровська філія …, вам слово!

Приємного перегляду!

09.09.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT

Вінницький міський центр зайнятості долучився до профорієнтаційного челенджу #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT та презентує професію соціального працівника.

07.09.2020
Вбудована мініатюра для #Cherdak знову зустрічає гостей

Після довготривалої паузи знову відкрила свої двері арт-студія #Cherdak, яка була створена на базі Слов'янський міський центр зайнятості. Новий сезон роботи творчого майданчику розпочався одразу з двох креативних заходів: засіданням «Бізнес школи молодого підприємця #PROFI» та «Клубу свідомого батьківства». У них прийняли участь учнівська та студентська молодь, а також пошукачі роботи.

03.09.2020
Вбудована мініатюра для  Профорієтаціний челлендж #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT

Там, де гори й полонини…

Друзі, запрошуємо вас до Верховинського краю. Профорієтаціний челлендж #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT впевнено мандрує Україною.

Наші колеги з Івано-Франківщини розкриють таємниці давньої гуцульської професії – ватага. Впевнені, що мало хто з вас знає, що це за професія! Але смачну гуцульську бринзу, думаємо, куштували всі!

26.08.2020
Вбудована мініатюра для Вінницький міський центр зайнятості відновив особистий прийом громадян

Від початку карантинних обмежень усі послуги у Вінницькому міському центрі зайнятості, як і в інших центрах зайнятості України, надавалися дистанційно. Але з покращенням епідемічних показників у регіоні, починаючи з 10 серпня центр зайнятості відновив особистий прийом громадян. Протягом двох днів до центру зайнятості звернулося – 1000 осіб. Сюжет на телеканалі "Суспільне Вінниця" від 11.08.2020.

13.08.2020