Вбудована мініатюра для У Львові підбили підсумки роботи служби зайнятості за 2018 рік

Під час всеукраїнської наради, що відбулася у Львові, очільник Державної служби зайнятості (ЦА) Валерій Ярошенко підбив підсумки роботи структури за 2018 рік і назвав пріоритетні напрями роботи в 2019 році.

16.01.2019
Вбудована мініатюра для Індивідуальний підхід до кожного клієнта як пріоритет у роботі служби зайнятості

«Ми є сучасна сервісна установа. Пріоритет у нашій роботі сьогодні – забезпечення індивідуального підходу до кожного клієнта служби зайнятості. Ми маємо працювати на вимогу часу, враховуючи потреби і роботодавців,і шукачів роботи», - Валерій Ярошенко.

29.12.2018
Вбудована мініатюра для Валерій Ярошенко підбив підсумки роботи за 2018 рік

Валерій Ярошенко про інновації в роботі служби зайнятості, про плани та переспективи і про побажання на рік прийдешній

27.12.2018
Вбудована мініатюра для Які професії в Україні є найбільш оплачуваними та затребуваними на ринку праці?

Які професії в Україні є найбільш оплачуваними та затребуваними на ринку праці? Детальніше в сюжеті програми «Сегодня» на каналі «Україна»

19.12.2018
Вбудована мініатюра для У Донецьку відбувся Регіональний форум кар’єри для учнів

У Донецьку відбувся Регіональний форум кар’єри для учнів. Фахівці служби зайнятості ознайомили юних гостей з локаціями форуму. Для дітей було організовано тематичні фотозони, майстер-класи, сектори профорієнтації і підприємництва, проведено презентації навчальних закладів та роботодавців області.

22.11.2018
Вбудована мініатюра для Робітничі спеціальності сьогодні найбільш популярні на ринку праці

«Живи та працюй в Україні!» - Регіональний форум із такою назвою відбувся днями в Донецькій області. Спеціалісти служби зайнятості презентували старшокласникам робітничі професії – будівельника, водія-тракториста, газозварника. Адже, за словами очільника Державної служби зайнятості (Центрального апарату) В. Ярошенка, саме робітничі спеціальності наразі найбільш популярні на ринку праці.

22.11.2018