Команда ДСЗ інформує підприємців про старт грантового проєкту – COSME: Сталий розвиток туризму! Якщо ви відкрили власну справу у царині туризму, тоді ця інформація саме для вас. Це цікавий виклик для тих, хто працює у сфері туризму, для кого незабутні мандри і відпочинок клієнта – щоденна робота. Мета конкурсу – сприяти розвитку туризму і розширенню можливостей малого та середнього підприємництва у сфері туризму за допомогою транснаціонального співробітництва і передачі знань.

28.08.2019

На Волині відкрили Центр розвитку підприємництва при Ковельському міськрайонному центрі зайнятості. Робота Центру спрямована на підтримку становлення та успішного розвитку підприємництва.

Про це повідомив директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк під час урочистого відкриття Центру.

01.09.2017

У Луцькому міському центрі зайнятості відкрили перший на Волині Центр розвитку підприємництва. Відкриття відбулося за участі представників органів місцевого самоврядування, установ, соціальних партнерів та громадських організацій, які сприяють розвитку підприємництва у місті Луцьку. Головною метою відкриття Центру є мотивація людей до започаткування власної справи.

25.07.2017

У Харкові в Консалтинговому центрі державної служби зайнятості стартував тримісячний тренінг «Бізнес-інкубатор для жінок 40+». Навчання організовано спільно з громадською організацією «Вік можливостей».

Про це повідомили у Харківській обласній службі зайнятості.

Тренінг організовано з метою підтримки розвитку бізнесу жінками. Щоб кожен зміг заробляти і при цьому займатись улюбленою справою.

22.06.2017

Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

Згідно частини сьомої статті 22 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації підприємницької діяльності безробітними, які не можуть бути працевлаштовані у зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи.

24.01.2018

У Рівненському міському  центрі зайнятості відбулася презентація новоствореного Центру розвитку підприємництва. Відкриття відбулося за участі керівників Рівненської обласної служби зайнятості, представників органів місцевого самоврядування, підприємців, громадськості та ЗМІ.

07.08.2017

У столиці запрацював перший Центр соціальних служб у форматі Прозорий офіс, де будуть надавати послуги одразу кілька структур: Управління праці та соціального захисту, пенсійний фонд та районний центр зайнятості.

У церемонії відкриття взяли участь Міністр соціальної політики України Андрій Рева, віце-прем’єр Павло Розенко та Київський міський голова Віталій Кличко.

29.06.2017

– Ось це – українська земля, – гордо і піднесено показує величезний шмат поля у десять гектарів Д. Куцій. – Саме заради неї я воював на сході, щоби мої діти, онуки і правнуки жили у рідному краю та спілкувалися солов’їною мовою.

09.08.2016