Для реєстрації в службі зайнятості військовослужбовці, в тому числі учасники АТО, подають такі документи: паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, облікову картку платника податків, трудову книжку (цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує період зайнятості), військовий квиток із зазначенням дати взяття на облік у військкоматі відповідно до законодавства, а в разі потреби також, диплом або інший документ про освіту.

31.01.2018

В Іваничівському районному центрі зайнятості відбулася зустріч із військовослужбовцями й учасниками АТО в рамках діяльності клубу. На захід запросили керівника бюро правової допомоги Надію Адамович та головного спеціаліста відділу ДРАЦС Майю Гірса.

29.01.2018

ЯК АТОВЕЦЬ З КРОПИВНИЦЬКОГО ЗМІНИВ АВТОМАТ НА ШТАНГЕЛЬЦИРКУЛЬ

05.12.2017

Генеральний штаб Збройних сил України

Інформаційно-довідковий матеріал щодо прав, пільг, соціальних гарантій та норм забезпечення, встановлених законодавством України для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей:

 Стаття 17 Конституції України:

Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

31.01.2018

У Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості продовжуються засідання «Клубу учасників АТО». За сприяння соціальних партнерів та громадських організацій проводяться заходи, спрямовані на соціально-психологічну реабілітацію та професійну самореалізацію учасників антитерористичної операції.

29.01.2018