оп
19 липня Донецька обласна Ліга ділових і професійних жінок провела інформаційну зустріч в межах проєкту місії ОБСЄ та Мінсоцполітики «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні». Захід відбувся на базі Маріупольського міського центру зайнятості. Мета зустрічі – визначення шляхів протидії торгівлі людьми.
Херсонський обласний центр зайнятості надає площадку для зустрічі наших партнерів із-за кордону, у даному випадку йдеться про Литву, для обговорення можливості опанування сучасними професіями з використанням європейської програми підготовки.  
19 липня у Великоберезнянській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Великоберезнянської РФ Закарпатського ОЦЗ Любов Печкевич представила присутнім шукачам роботи відповідального по підбору персоналу для ТОВ «Карпат Вудс» Руслана Караєва.
Для пошуку кандидатів на вакантні робочі місця учора, 18 липня, фахівцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості проведено багатогалузевий  ярмарок вакансій.
Про переваги військової служби за контрактом та перспективи кар’єрного зростання в Національній гвардії України шукачі роботи дізналися під час ярмарку вакансій, який організували фахівці Дніпровського міського центру зайнятості
Директор Врадіївської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості спробувала себе у ролі реєстратора.
Одним із актуальних напрямів діяльності Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості впродовж багатьох років є залучення клієнтів до громадських робіт. Особливо тісна співпраця щодо залучення безробітних до такого виду робіт ведеться з виконавчим комітетом Кам’янської міської ради, Михайлівської сільської ради, управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації, сільськими радам сіл Жаботино, Косарі та Грушківка
«Успіх чекає на тих, у кого є мрія, і хто впевнено йде до мети», – такими словами розчала свою розповідь успішний підприємець, керівник філії мережі туристичної агенції «Море турів» Тетяна Кухарук.
Про поєднання сили і краси розповіла підприємець Олена Лебедюк – власниця майстерні, де виготовляють різноманітні ковані вироби.
Фахівці Краснокутської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели у дитячому оздоровчому закладі  «Каразінський» профорієнтаційний захід «Велика перерва». До активностей долучилися близько 100 дітей
Фахівці Сторожинецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості провели виїзний профорієнтаційний захід для молоді в оздоровчому таборі «Лунка».
На сьогоднішній день фізична  особа-підприємець Антоніна Дума успішно працює сама та  надає роботу ще п’ятьом особам. А ще зовсім недавно, а саме майже рік тому, жінка звернулась до Більмацької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.
На Херсонській верфі Смарт Меритайм Груп відбулася закладка третього танкера-хімовоза для голландської компанії VEKA Shipbuilding WT B.V. Вже багато років триває співпраця підприємства з Херсонською обласною службою зайнятості в частині укомплектування вакансій за основними робітничими професіями: складальник корпусів металевих суден, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, складальник-добудовник судновий та інші. Протягом 2017-2019 років укомплектовано 270 вакансій.
Фахівці Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід «Велика перерва» для дітей позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Ялинка». Всього до заходу долучились близько 60 дітей
19 липня у Добропільському міському центрі зайнятості відбувся  практикум для  роботодавців «Корисні поради». 
19 липня 2019 року відбулася робоча зустріч  директора Славутської міськрайонної  філії   Хмельницького ОЦЗ Сергія  Пономарьова  з керівником відділу агропромислового розвитку,  екології та природних ресурсів Славутської райдержадміністрації  Михайлом Грициком.
19 липня, відбулася робоча зустріч заступника директора Хмельницького міського центру зайнятості Інни Білик з начальником сектору по роботі з персоналом ТОВ «АТБ-Маркет» Ольгою Бахур. Під час зустрічі сторони обговорили стан ринку праці міста, можливості навчання, перенавчання та стажування безпосередньо на робочих місцях у роботодавця
Професійний консультант Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості відвідав дітей у таборі для шкільної молоді «Лісова казка».
У Великоберезнянській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості 19 липня 2019 року відбулася зустріч заступника директора – начальника відділу надання соціальних послуг Любові Печкевич з представником 128 ГШМПБ Володимиром Яковчуком та старшим офіцером окремого регіонального центру комплектування державної прикордонної служби України Андрієм Крутоусом.
У Полтавському обласному центрі зайнятості відбувся тренінг Міжнародного Еріксонівського університету коучингу 
Про ефективні методи спілкування з клієнтами, а також надання їм консультацій йшла мова під час тематичного короткострокового семінару для фахівців центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.
Вчилися уникати стресових ситуацій, пізнавали своє «Я» та надавали один одному психологічну підтримку – фахівець Покровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провела третій етап супервізії для працівників соціальних служб Покровського району
Протягом І півріччя 2019 року спостерігалося зменшення навантаження на зареєстрованому ринку праці. З початку року послугами обласної служби зайнятості користувалось 33,4 тис. безробітних, що на 5 % менше, ніж у січні-червні 2018 року
«Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у житті». Цей вислів згадався під час престуру, що був організований для представників засобів масової інформації посадовцями Самбірського міськрайонного центру зайнятості
Цікавий захід відбувся днями у приміщенні Турківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості. Спільно з представниками місцевого військового комісаріату працівники держустанови організували та провели зустріч з безробітними, головна мета якої – орієнтація тимчасово непрацюючих краян на службу у Збройних силах України
У Пирятині навчається група безробітних за дистанційною формою з елемантами дуальної освіти 
Директор Сокирянської районної філії Чернівецького ОЦЗ Лариса Мончик виконувала функції реєстратора двічі на тиждень. Як реалізують нововведення, пов’язані з впровадженням інституту кар’єрного радника, на Сокирянщині -  своїми думками ділиться керівник філії.
З початку року участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли 3,7 тис. безробітних області.  При цьому, 288 громадян після участі в таких роботах працевлаштовані на постійне місце роботи.
Як показує практика, поєднувати приємне з корисним не лише цікаво, але й дуже ефективно. Тому фахівці відділу активної підтримки безробітних Приморської районної філії долучаються до активної профорієнтаційної роботи серед відпочиваючих дітлахів. Так,  18 липня 2019 року працівниками філії було  організовано та проведено інтерактивно-просвітницьку Виїзну акцію  «Обираємо професію разом!»,  з використанням мобільного центру зайнятості до ДОЗ «Салют».
Тетяна Павлівна - кухар шкільної їдальні Біляївської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. та Тетяна Миколаївна, яка понад десяти років працювала у ДНЗ №1 «Веселка». А цього року Наталія Миколаївна з Троїцького та Марія Миколаївна з Біляївки отримали омріяний документ про освіту. Наталію Миколаївну вже наступного дня, після отримання документу державного зразка, було переведено з посади кухонного робітника на посаду кухаря 3 розряду в Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону.