Шановні клієнти служби зайнятості! Ми полегшили процедуру подання документів до центрів зайнятості/філій Харківського обласного центру зайнятості! Відтепер вам потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю!
11 серпня начальниця відділу активної підтримки безробітних Добропільського міського центру зайнятості Наталія Ткаченко провела вебінар на тему "Чи готовий я до відкриття власного бізнесу?"
Із 10 серпня цього року у базових центрах зайнятості та філіях Львівського ОЦЗ змінюється прийом громадян із врахуванням рівня епіднебезпеки поширення коронавірусу.
Успіх у працевлаштуванні визначається активною життєвою позицією людини. Дуже важливим в період пошуку роботи є підтримка та вчасна проінформованість про вільні вакансії. Тому фахівці служби зайнятості сприяють у працевлаштуванні та здійснюють підбір працівників, які відповідають вимогам роботодавців.
Задля інформування безробітних про можливість отримання освітніх послуг за робітничими професіями у Кремінському районному центрі зайнятості відбулась онлайн презентація навчального закладу Луганський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
Пошиття спецодягу – процес довготривалий і відповідальний. Адже керівники різних фірм хочуть, щоб їхні працівники мали бездоганний вигляд і впізнаваний дрес-код, щоби в одязі гармонійно поєднувалися зручність, безпечність, надійний захист, елегантність, комфорт і, звісно, стиль
Для того, аби розширити уявлення осіб, які шукають роботу про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, а також ознайомити з перевагами легальної зайнятості, Гайворонською районною філією обласного центру зайнятості проведено в онлайн-режимі майстер-клас з пошуку роботи «Крок за кроком».
Учасник АТО Сергій Чудік під час дії карантину звернувся за допомогою у працевлаштуванні до Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Спільними зусиллями хлопцю вдалось отримати омріяну роботу. 
10 серпня відбувся вебінар з клієнтами центру зайнятості. Головна мета діалогу – підготувати тимчасово непрацюючих осіб до співбесіди з роботодавцем.
Під час карантину Coursera виступила з ініціативою щодо надання безробітним різних країн світу безкоштовного доступу до своїх навчальних програм. І вже багато людей скористалося шансом покращити свої знання.
6 серпня 2020 року, учасники Меморандуму про співробітництво між Сумським міським центром зайнятості в особі директора Миколи Кухтика та Зарічним районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області т.в.о. начальника Зарічного районного відділу філії Ірини Карабути, провели засідання круглого столу.
Оновлені зразки заяв про надання/поновлення статусу безробітного та призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю
Служба зайнятості повертається до звичного режиму роботи  – центри зайнятості відновлюють особистий прийом громадян і готові до надання комплексу послуг зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо у центрах зайнятості
11 серпня фахівці Маріупольського міського центру зайнятості провели вебінар з головних критеріїв, які впливають на оцінку роботодавцем потенційного співробітника.
ЗАЯВА про надання/поновлення статусу безробітного та ЗАЯВА про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю
За сприяння служби зайнятості протягом січня-липня 2020 року 13,2 тис. безробітних знайшли роботу. З початку року 353 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 89 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово,1,4 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.
З початку оголошення карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, чимала кількість заробітчан змушені були повернутися з-за кордону на Батьківщину. Одна з тих, кого спіткала така доля, тридцятип'ятирічна мешканка Компаніївського району Вікторія Григорівна, яка більше року працювала за кордоном.
Надзвичайно багато змін ввійшли в наше життя з початком карантину, перевівши багато сфер у формат онлайн
З метою сприяння працевлаштуванню населення, після вимушеної перерви, спричиненою поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, з 11 серпня поточного року базові центри зайнятості та філії Черкаського обласного центру зайнятості відновили особистий прийом громадян
Станом на 11 серпня 2020 року  у базі даних служби зайнятості Буковини є 876 вакансій. Найвищі зарплати – від 15 до 18 тис. грн роботодавці пропонують майстру цеху, двом керуючим відділенням та одному виконавцю робіт. 
Послугами служби зайнятості у січні-липні 2020 року скористалися 51,8 тис. осіб, в тому числі  30,3 тис. безробітних громадян. За сприяння служби зайнятості області працевлаштовано 15,2 тис. осіб, з них 6 тис. безробітних громадян.
Вирішення питання зайнятості населення ефективне при налагодженні тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями.
Фахівцями Більмацької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості у роботі приділяється особлива увага учасникам Антитерористичної операції. Позитивного результату можливо досягнути за умови тісної співпраці з роботодавцями та соціальними партнерами. Районною філією напрацьований певний позитивний досвід адаптації, повернення до трудового життя  демобілізованих учасників АТО. За 1 півріччя 2020 року із 65 які перебували на обліку учасників АТО працевлаштовано 22 особи.
Протягом 7 місяців до Одеської обласної служби зайнятості звернулось майже 4.6 тис роботодавців, які надали для укомплектування понад 20.8 тис вакансій
Шановні клієнти! Пропонуємо вам скористатись послугами Одеської обласної служби зайнятості
З 2011 року Херсонська обласна служба зайнятості успішно працює над реалізацією соціально-направленого проєкту «Шерифи». За цей час до громадських робіт залучені 1828 безробітних осіб, з них 421 – демобілізовані учасники ООС (АТО) та 21 – ВПО. Наразі проєкт «Шерифи» діє у Донецькій, Миколаївській, Харківській та Херсонській областях.
За час карантину до обласної служби зайнятості звернулися 648 підприємств малого та середнього бізнесу для отримання допомоги по частковому безробіттю. Вони отримали компенсацію заробітної плати  для 7,1 тис. працівників. Також за цією виплатою звернулися 11154 ФОПи, які не мають найманих працівників і сплачували єдиний соціальний внесок. Загальна сума виплаченої допомоги по частковому безробіттю складає понад 104,3 млн грн.
Відтепер це дуже просто. Вам потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю!