Щочетверга о 10.00 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості в онлайн-режимі проводять вебінари з питань отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.
Фахівці Краматорського міського центру зайнятості провели онлайн-мініярмарок вакансій для понад 40 пошукачів роботи.
Нагадаємо,  що з 1 липня стартувала державна програма «єРобота», яка складається з 5 проєктів
До Дніпропетровської обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулися понад 6000 українців, які виїхали з районів проведення бойових дій, з них за допомогою фахівців служби зайнятості вже працевлаштовані 1685 переселенців
Щоб задовольнити кадрові потреби місцевого швейного підприємства, Черкаський міський центр зайнятості організував навчання за дуальною формою для 16 безробітних
Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. З початку дії програми 129 роботодавців області отримали позитивне рішення Закарпатського центру зайнятості на працевлаштування 324 внутрішньо переміщених осіб.
         Історія Юрія Бабія є прикладом працевлаштування за сприяння служби зайнятості на Сокирянщині.
В період ІІ хвилі (з 11 по 24 липня 2022 року) заяви на участь у програмі надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу подали 63 жителі Житомирщини. 11 учасників отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості й очікуватимуть загалом на понад 2,7 млн грн для реалізації своїх ініціатив.
Охочі отримати мікрогрант для започаткування або розвитку бізнесу часто запитують, чи можна витратити грантові кошти на ремонт або оренду приміщення, оплату комунальних послуг тощо?
Для корінної мешканки Слов’янська Інни початок 2022-го року ознаменувався «больовою» подією – звільненням з роботи.
Зареєстровані безробітні зобов'язані своєчасно подавати відомості про обставини, що впливають на умови  виплати їм забезпечення та надання соціальних послуг
Мрії про улюблену роботу чи заняття часто відходять на другий план, особливо тоді, коли заходишся у важкій життєвій ситуації. Приблизно так склалося у житті Світлани Гошпер, яка шукала себе у різних професіях, а знайшовши – втратила її.
У разі порушення цієї вимоги передбачений штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати
Послугами служби зайнятості області скористалися з початку року понад 40 тисяч безробітних осіб 
До Запорізького обласного центру зайнятості підприємці-початківці та ті, хто вже мають досвід підприємництва, подали заяви для отримання мікрогрантів: 83 в першу хвилю та 41 в другу.
Наголошуємо, що Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій. 
Про те, як підготуватися до співбесіди з працедавцем, можна почерпнути багато цікавого та корисного як на інтернет-ресурсах, так і на тренінгах чи семінарах у службі зайнятості. Однак досвід спілкування з багатьма кадровиками та керівниками підприємств засвідчує, що не менш важливо й те, як розцінює кваліфікаційне інтерв’ю працедавець.
Впродовж січня-липня 2022 року підприємства, установи та організації Чернівецької області подали інформацію про наявність  5346 вакантних посад, що на 3,2% більше в порівнянні з відповідним періодом  2021 року.
Портал Дія пропонує клієнтам служби зайнятості скористатись гідом з державних послуг
Андрушівське підприємство, що спеціалізується на виготовленні молочної продукції, наразі заявило про потребу в 11 працівниках
Бажаєш працювати кухарем? Вмієш готувати та маєш певний досвід, але не маєш спеціальної освіти? Запрошуємо підтвердити результати неформального навчання за професією «Кухар»!
За сприяння служби зайнятості протягом січня-липня 2022 року 5,8 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 5,1 тис. безробітних, з них 244 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 95 безробітних з учасників АТО/ООС. З початку року 243 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.
У січні-липні 2022 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 32,5 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували понад 3 тис. роботодавців.
В яких випадках роботодавець може видати на руки головний документ про трудову діяльність працівника