Спочатку потрібно зайти на портал «Дія» https://is.gd/Pe3Nk2 Вам знадобиться електронний підпис. Якщо у вас його немає, потрібно звернутися до центру сертифікації ключів (деталі в інфографіці) Зареєструйтеся у кабінеті громадянина на  https://id.diia.gov.ua/ за допомогою електронного підпису.
На період карантину прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями з урахуванням вимог, викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), а саме:
До уваги громадян! «Гаряча лінія» Харківського обласного центру зайнятості
Під час реорганізації  підприємства, установи чи організації роботодавці мають враховувати норми законодавства про працю, що надають окремим категоріям працівників переважне право залишитися на роботі, а деякі категорії працівників взагалі убезпечені від вивільнення, крім випадків ліквідації підприємства, установи чи організації
26 січня 2021 року в Мар’їнському районному центрі зайнятості пройшов інформаційний вебінар з орієнтації на службу в Збройних силах України.
Професіографічна екскурсія студентів університету до Одеського міського центру зайнятості
Фахівцями Василівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості розпочато інформаційно-роз’яснювальну роботу з нещодавно створеними об’єднаними територіальними громадами району.
Днями відбулася робоча зустріч директора Сколівської районної філії Львівського ОЦЗ Іванни Тимоцко, начальника відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Василя Меленчука з головою райдержадміністрації Богданом Янком.
Електронний кабінет роботодавця - це зручний онлайн-сервіс, за допомогою якого Ви своєчасно зможете переглянути або надіслати звіти, вакансії без відвідування центру зайнятості.
25 січня у Великоберезнянській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулося засідання клубу на тему «Шлях до життєвого успіху».
Найбільша база вакансій Чернівецької області
Олег Іващенко звернувся до Коростенського міського центру зайнятості у липні 2020 року. За професією – інженер-будівельник, працював інженером з технагляду, був приватним підприємцем. Підприємницьку діяльність довелось закрити, а приватні компанії, в яких працював останнім часом, через затяжний карантин, теж скоротили діяльність та кількість працівників.   
Сьогодні, 22 січня, відбулося онлайннавчання кар’єрних радників обласної служби зайнятості. Йшлося про особливості роботи в умовах карантину задля побудови ефективної комунікації з клієнтами з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.
Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості у період карантину    
Клієнти служби зайнятості дізналися про можливості реалізації права на землю та підприємництва в аграрному секторі 
В ході навчання обговорювались інструменти та методи, які можуть застосовуватись під час консультування
У січні-листопаді 2020 року середній розмір заробітної плати в Сумській області становив 9537 гривень
Запрошуємо долучитися до п'ятого онлайн-діалогу «Роботодавці & ветерани: battle or cooperation», який стартує 28 січня о 19:00 в рамках проєкту «Військовий імунітет у цивільній кар’єрі».
«Нарешті я знайшла те, що хотіла, якби не ваша допомога, шукала б роботу ще довго», – подякувала пані Наталя фахівців Херсонського міського центру зайнятості.
Днями відбулася зустріч директора Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Олександра Волошина з колективом Державної установи «Олександрівський виправний центр №104», де, у зв’язку із ліквідацією підприємства, планується вивільнення працівників
За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, наразі у роботодавців є можливість подавати до центрів зайнятості/філій в електронному вигляді лише звітність за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)». 
З метою застереження від нелегального працевлаштування за кордоном 25 січня у Перечинській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено семінар для безробітних на тему «Ризики нелегальної трудової міграції, протидія торгівлі людьми».
25 січня 2021 року заступниця директора Чернівецького обласного центру зайнятості Марія Кобєлєва взяла участь в онлайн-зустрічі з представниками громадських об'єднань «Чернівецького об'єднання «Захист»,  Чернівецького обласного відділення фонду соціального захисту осіб з інвалідністю та ОТГ Чернівецької області.
Про послуги служби зайнятості, інноваційні підходи в її роботі, створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру йшла мова під час робочої зустрічі директорки Устинівської районної філії обласного центру зайнятості Світлани Макаренко та голови новоствореної ОТГ Ігоря Пенькова
Досі в пошуку роботи? Тисніть тут!
У Черкаському міському центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС
Наразі в роботодавців є можливість подавати до центрів зайнятості/філій в електронному вигляді лише звітність за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)». Інші передбачені законодавством звітності та інформації подаються до державної служби зайнятості нарочно або поштовим відправленням.