Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
На сьогодні у базі вакансій служби зайнятості є пропозиції роботи для робітників, службовців, людей з інвалідністю та осіб без спеціальної підготовки
Нагадаємо, що критерії для надання допомоги по частковому безробіттю виписані в пункті 6 Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 702 (далі - Порядок).
Олександра Данільцева з міста Нова Одеса Миколаївської області через військові дії втратила роботу та переїхала на Вінниччину
3355 працівників в Запорізькій області отримують допомогу по частковому безробіттю з початку 2023 року
В рамках інформаційної кампанії, яка спрямована на популяризацію нових компенсаційних програм для роботодавців, а також раніше запроваджених активних програм зайнятості, у Чернівецькій області заплановано проведення круглих столів «Послуги служби зайнятості в умовах воєнного стану. Програми сприяння зайнятості та фінансової підтримки роботодавців».
В рамках програми «Рука допомоги» безробітні громадяни з малозабезпечених сімей можуть отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу.
У рамках реалізації проєкту "Гвардія наступу" на Сумщині триває набір до восьми штурмових бригад.
Про результати роботи Полтавського обласного центру зайнятості  у січні - лютому 2023 року
Чи допомагає отримане професійне навчання у працевлаштуванні?
На Закарпатті з початку повномасштабного вторгнення 225 роботодавців отримали компенсацію за працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб.
Підтримати мікро-, малий та середній бізнеси (зокрема релокований) у відновленні та розширенні виробництва, а також місцеві підприємства, які створюють нові робочі місця у Львівській області для внутрішньо переміщених осіб та інших ключових груп.  
У зв’язку з роботою деяких центрів зайнятості Харківщини у дистанційному режимі, отримати інформацію щодо зайнятості та безробіття можна через телеграм: https://t.me/KharkivOCZ  або у режимі «гарячої лінії» Харківської обласної служби зайнятості
Щочетверга о 10.00 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості в онлайн-режимі проводять вебінари з питань отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.
Служба зайнятості пропонує громадянам деяких категорій отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію.
21 березня о 12:00 на базі гуманітарного штабу Лисичанської міської військової адміністрації відбудеться презентація пропозицій з працевлаштування для внутрішньо переміщених осіб Луганської області.
         Жителька Герцаївщини Олена Аперчой звернулася до служби зайнятості, щоб фахівці допомогли їй знайти роботу.
Суспільно корисні роботи з початку 2023 року вже організовані у Волицькій, Високівській, Станишівській, Потіївській, Вишевицькій, Курненській, Хорошівській і Коростишівській територіальних громадах.
Донецька обласна служба зайнятості створила офіційну сторінку в Instagram.
З початку 2023 року за допомогою обласної служби зайнятості працевлаштовані 100 осіб, 15 осіб проходять профнавчання
Якщо особа, зареєстрована у службі зайнятості, переїхала до іншого міста України та бажає здійснювати пошук роботи, отримувати виплату матеріального забезпечення та соціальні послуги за іншим місцем проживання, то вона може подати до обраного центру зайнятості відповідну заяву (згідно з Порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 792).
Полтавський військовий коледж чекає на вас: обираємо професійне майбутнє, вступ не за горами!
У січні-лютому 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 8,8 тисяч громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували понад 940 роботодавців.
В умовах дії воєнного стану Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує працювати у штатному режимі та надавати послуги клієнтам.
Претендентів із вищою медичною осПретендентів із вищою медичною освітою за спеціальністю «Медицина», «Фізична терапія», «Ерготерапія» чекають на вакантних посадах лікаря-невропатолога, лікаря фізичної та реабілітаційної медицини, фізичного терапевта та ерготерапевта.
В рамках програми «Рука допомоги» безробітні громадяни з малозабезпечених сімей зможуть отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу.
Звісно, на перший погляд, це той, хто не має роботи. Але є свої нюанси.