Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
На сьогодні лікарні області мають 39 пропозицій роботи
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
До служби зайнятості надійшла подяка від ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» щодо за допомогу в підготовці документів на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування майже 170 внутрішньо переміщених осіб
Сумська обласна служба зайнятості із самого початку повномасштабного вторгнення рашистів активно підтримує українських бійців на фронті.
         На Герцаївщині до служби зайнятості по допомогу знайти необхідних працівників, зокрема офіціантів та кухаря, звернувся підприємець Валентин Якобан.
У разі втрати дозволу на застосування праці іноземця роботодавець повідомляє про це регіональний центр зайнятості, який видав такий дозвіл.
Уряд вніс зміни до програм грантової підтримки єРобота.
Завдяки програмі релокації збережено 35 тисяч робочих місць 
Щочетверга о 10.00 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості в онлайн-режимі проводять вебінари з питань отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.
Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, швейні підприємства області працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.
У цей непростий для країни час надважливим завданням для тих, хто в тилу, є облаштування приміщень під укриття, розбір завалів, будівництво захисних споруд, відновлення зруйнованої інфраструктури, супровід громадян з особливими потребами та багато чого іншого.
З початку року понад 4 тисячі роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках.
Звісно, на перший погляд, це той, хто не має роботи. Але є свої нюанси.
У зв’язку з роботою деяких центрів зайнятості Харківщини у дистанційному режимі, отримати інформацію щодо зайнятості та безробіття можна через телеграм: https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Kharkiv або у режимі «гарячої лінії» Харківської обласної служби зайнятості
  Кожна особа, котра звертається до центру зайнятості з метою працевлаштування, має свою, особливу, історію, власні наміри та потреби. Одні шукають місце праці за здобутою освітою та досвідом, пріоритет інших – прийнятний графік роботи чи високий рівень заробітної плати, хтось бажає відкрити власний бізнес, а дехто прагне все змінити та почати професійне життя із чистого аркуша. Бажання клієнтів обов’язково враховують фахівці Жовківської районної філії Львівського ОЦЗ, зіставляючи їх з реаліями ринку праці та вишукуючи оптимальні варіанти повернення особи до трудової активності.
Сьогодні, 29 листопада, фахівці Донецької обласної служби зайнятості організували для пошукачів роботи онлайнзустрічі з представниками підприємств ДТЕК.
З початку року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості Запорізької області становила більше 8500 одиниць
Лободюк Світлана завдяки отриманим консультаціям в центрі зайнятості змінила професію та знайшла роботу.
Станом на сьогодні у базі даних ОЦЗ є пропозиції роботи із заробітною платою від 12 500 грн. до 40 000 грн.
Номери телефонів «гарячої лінії» Хмельницького обласного центру зайнятості: +38(093) 027-05-11; +38(096) 045-60-10; (0382) 76-46-42; 65-06-06.
Упродовж січня-жовтня 2022 року на обліку в Житомирській обласній службі зайнятості перебувало 21 тис. безробітних  жінок
На сьогодні більше 600 безробітних вже влилися до армії відновлення Сумщини.
В умовах дії воєнного стану Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує працювати у штатному режимі та надавати послуги клієнтам.
Від початку програми видачі мікрогрантів для створення та розвитку бізнесу на Вінниччині прийнято 117 позитивних рішень на суму більше 26 млн. грн.
В умовах воєних дій всі зусилля суспільства мають бути спрямовані на опір агресору та подолання наслідків вторгнення. Відтак, зростає необхідність збільшення кількості трудових ресурсів, залучених до забезпечення нормального функціонування суспільства. Одним із таких ресурсів є залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт. Механізм залучення працездатного населення до таких робіт врегульовано Порядком Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 р. № 753.У цей період питання залучення до суспільно корисних робіт та зайнятості населення стали тісно пов’язані. Зокрема, суспільно корисні роботи можуть пропонуватися зареєстрованим безробітним
Станом на 1 листопада 2022 року послуги Черкаської обласної служби зайнятості отримували 11,5 тис. громадян, з них 10,7 тис. осіб мали статус безробітного
Черкаська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Прийняли рішення виїхати за кордон? Нехай все вийде.