Дуже насиченим видався другий день конкурсу. У майстерності змагалися п'ятдесят сім молодих фахівців з різних міст області.
Навігатор професій «Сьогодні учень, завтра професіонал!», - під таким гаслом 13 листопада відбувся захід для восьмикласників ЗОШ №11 у Кам’янець-Подільській бібліотеці для дітей.
14 листопада 2019 року відбулась робоча зустріч фахівців  Герцаївської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості та представників Острицької сільської об'єднаної територіальної громади.
12 листопада 2019 року, у режимі відеозв’язку, фахівці Дніпропетровського обласного центру зайнятості взяли участь у зустрічі відповідальних за освіту дорослих в закладах професійної (професійно-технічної) освіти «Про завдання навчальних закладів області з участі у виконанні педагогічних послуг з перенавчання безробітного населення у 2020 році», що пройшов на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровської області
13 листопада 2019 року майже 190 школярів Дніпропетровського регіону «віртуально» відвідали Університет імені Альфреда Нобеля. Це вдалося зробити завдяки профорієнтаційному проекту Дніпропетровської обласної служби зайнятості «Професія поряд», основна мета якого – допомогти учням у виборі потенційного навчального закладу для здобуття професії
На Герцаївщині щоб вивчити потреби роботодавця та допомогти дібрати  працівників 14 листопада 2019 фахівці служби зайнятості зустрілися із керівником новоствореного підприємства.
У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся випуск слухачів за професією «Адміністратор»
Днями у приміщенні Устинівської районної державної адміністрації відбулася зустріч керівника апарату райдержадміністрації Юрія Ільченка та фахівців районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, під час якої було обговорено низку комплексних заходів, спрямованих на пом’якшення процесу звільнення працівників Устинівської райдержадміністрації, що проходитиме у рамках децентралізації органів влади.
З метою популяризації робітничих професій, підвищення рівня їхньої престижності, забезпечення працедавців кваліфікованими кадрами та сприяння ефективній зайнятості безробітних посадовці Турківської районної філії Львівського ОЦЗ спільно з центром професійно-технічної освіти ДСЗ продовжують організовувати відеопрезентації професій.
13 листопада в Новомиколаївській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій за участю ДУ «Вільнянська виправна колонія №20».
13 листопада фахівці  Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості провели робочу  зустріч з трудовим колективом Великомихайлівської районної ради
Знати про проблеми кожного, допомагати та навіть вночі приїжджати першим на виклики!
Для учнів старших класів Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка фахівці районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості організували презентацію навчального закладу – Голованівського професійно-технічного училища № 38.
14 листопада, у приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати відбувся Другий український індустріальний тиждень в Україні. У заході взяв участь директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня
Волинська обласна служба зайнятості вже має перший приклад успішного працевлаштування держслужбовця.
Учора, 13.11.2019 року, у приміщенні IV корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбувся 32 Ярмарок кар’єри. До організації заходу вже традиційно долучилися посадовці Львівського обласного та міського центрів зайнятості.
Магістрів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки інформували про ринок праці Волині.
Співробітникам управління юстиції  розповіли про можливі шляхи вирішення питань, що  виникатимуть при оптимізації владних структур
Фахівець із професійної орієнтації Братської районної філії Миколаївського ОЦЗ допоміг школярам у виборі професії.
Представники підприємств на таких заходах мають змогу особисто поспілкуватися з кандидатами на вакантні посади 
Вдало обрана професія має великий вплив на становлення успішної особистості. З метою удосконалити знання учнів про сучасний світ професій, вимоги роботодавця до потенційного претендента на певну вакансію, ознайомити з формулою вдалого вибору професії, розкрити актуальні поняття «soft та нard skills» провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлія Костенко відвідала ЗЗСО №7 м. Бердянська.
Семінар-навчання фахівців, які виконують функції з організації профнавчання Миколаївської служби зайнятості.
У Рівненському обласному центрі зайнятості 12 листопада відбувся семінар-навчання заступників директорів, заступників директорів-начальників відділів організації працевлаштування населення, начальників відділів організації працевлаштування населення, заступників начальників відділів організації працевлаштування населення базових центрів зайнятості та філій Рівненського ОЦЗ.
12 листопада у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбулося засідання учасників місцевого партнерства зайнятості у м. Херсон у рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».
Сьогодні бурхливі позитивні емоції наповнили серця учнів 8 -10 класів Киселівської середньої школи. Школярі з Білозерського району приїхали для участі у проекті з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіJUMP».