До уваги громадян! «Гаряча лінія» Харківського обласного центру зайнятості працює з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 17:00
Одним із дієвих засобів надання допомоги у підборі роботи безробітним, а роботодавцям - у якісному підборі кадрів, є проведення ярмарку вакансій.
Фахівці Попаснянського районного центру зайнятості сьогодні, 5 серпня провели виїзну робочу зустріч з жителями Попаснянської міської територіальної громади.
Щоб наблизити школярів до впевненого та свідомого професійного вибору 4 серпня фахівці Бердичівський міський центр зайнятості провели інтерактивний захід для учнівської молоді в КП Дитячий заклад оздоровлення та віпочинку «Соколятко»
Для задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах, швидкої адаптації шукачів роботи до умов конкретного підприємства, державна служба зайнятості організовує на замовлення роботодавця стажування зареєстрованих безробітних безпосередньо на майбутніх робочих місцях.
4 серпня фахівці з профорієнтації Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели тренінг для шукачів роботи на тему: «Патронат над дитиною - нова форма офіційного працевлаштування».
Героїня нашої історії Ірина Коцко, яка закінчила лише середню школу і не опанувала жодної спеціальності, вирішила звернутися до фахівців Бориславської міської філії ЛОЦЗ. Як виявилось згодом - мала рацію.
Два дні поспіль фахівці Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ спільно з спеціалістами органів місцевого самоврядування, що входять до складу робочої групи з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, інспектували суб’єкти господарювання на території Ясенице-Сільнянської громади.
4 серпня фахівці Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості провели виїзну акцію на залізничному вокзалі. Не відриваючись від повсякденних справ, громадяни мали змогу ознайомитися з послугами служби зайнятості та базою легальної роботи.
Директор Подільського міськрайонного центру зайнятості Олег Кунаренко взяв участь у засіданні комісії з дотримання законодавства про працю
3 серпня у Корюківській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю начальника Управління з персоналу АТ "Чернігівгаз" Андрія Трояна та представників Корюківського відділення АТ "Чернігівгаз".
02 серпня 2021 року міською робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення м. Енергодар було проведено чергове рейдове обстеження фізичних осіб-підприємців стосовно належного оформлення трудових відносин між роботодавцем та працівником.
Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості у період карантину    
Шановні шукачі роботи, клієнти служби зайнятості та соціальні партнери! Повідомляємо про зміну адреси розташування офісу Дніпропетровського обласного центру зайнятості
Черговий раз співпраця з рекрутером державної служби зайнятості допомогла шукачеві роботи доволі швидко працевлаштуватися на перше робоче місце.
4 серпня фахівці Маріупольського міського центру зайнятості провели престур «Соціальна турбота – справа спільна», присвячений питанням працевлаштування осіб з інвалідністю та організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.
Інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених працівників триває вже місяць
5 липня 2021 року директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко та директорка КУ «Кіцманський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Дзвіночок» Кіцманської міської ради Людмила Крестянікова підписали договір про співпрацю, який передбачає залучення дітей з інвалідністю до програми профорієнтації.
ТОП-5 професій липня: швачка, водій, підсобний робітник, продавець продтоварів, охоронник
Строки реалізації проєкту закінчено. Але, все те, що отримало сприяння, підтримку, start up, - продовжує «життя».
У Чернівецькій обласній службі зайнятості, станом на 5 серпня 2021 року, зареєстровано 700 вакансій. На ці вакансії роботодавці пропонують оплату від мінімальної до 20 тис. грн, найвищі зарплати на 6 пропозицій роботи. Понад 40 вакансій з оплатою від 12 до 19 тис. грн, 63 пропозиції роботи з оплатою від 10 до 12 тис. грн.
У рамках проекту «Ідея, спрямована на успіх» продовжуємо знайомити безробітних, з успішними людьми, які займаються веденням власного бізнесу. Сьогодні це майстриня хендмейду – Ярославна Коцак.
4 серпня в Дружківському міському центрі зайнятості відбулося засідання клубу для осіб з інвалідністю «Компас».
Як зареєструватись в службі зайнятості онлайн за допомогою порталу "Дія"
Літо триває і продовжує дарувати гарний настрій, позитивні емоції дітлахам, які знаходяться на літніх канікулах. Продовжує свою роботу з відпочиваючою у дитячих оздоровчих таборах шкільною молоддю і Приморська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості. Так з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми фахівці філії провели виїзну акцію з використанням мобільного центру зайнятості для дітей старшого шкільного віку, які знаходяться на оздоровленні та відпочинку у ДЗОВ «Прометей».
Служба зайнятості припиняє реєстрацію безробітного у разі...