оп
З початку 2019 року 774 безробітних осіб з інвалідністю перебували на обліку у Херсонській обласній службі зайнятості, з них вже отримали роботу 208 осіб.
На Ярмарок вакансій під гаслом: «Працюй в Україні! Працюй легально!», що відбувся у Львівському міському центрі зайнятості 20 вересня 2019 року, завітали сотні жителів столиці Галичини та навколишніх поселень.
Для учнівської молоді гімназії № 8 Дрогобицької міської ради фахівець міськрайонного центру зайнятості провела профорієнтаційний урок. 
Натхненними та професійними прийшли на своє останнє заняття – державну кваліфікаційну атестацію слухачі, які впродовж 5,3 місяця навчалися в Рівненському центрі профтехосвіти Державної служби зайнятості  за професією «Візажист».
Одне з ключових завдань центру зайнятості – поглиблення співпраці з роботодавцями щодо вирішення актуальних проблем ринку праці.
22 вересня 2019 року на Соборній площі у Чернівцях відбувся масштабний захід для молоді «Наукові пікніки з Ніколою Теслою», під час якого відвідувачі дізнавалися  про таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки.
20 вересня фахівці Берегівської міськрайонної філії провели Виїзну акцію з використанням модернізованого мобільного центру профорієнтації для молоді та мешканців села Боржава.
Директор Харківського обласного центру зайнятості (далі – ХОЦЗ) Володимир Міненко долучився до святкування 76-ї річниці створення заводу «Південкабель» і вручив керівникові підприємства почесну Подяку
Одним із пріоритетних завдань  державної служби зайнятості є створення  умов до повернення безробітних до продуктивної зайнятості, у тому числі тимчасової шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру. Кам’янсько - Дніпровська районна філія ЗОЦЗ постійно співпрацює з Кам’янсько - Дніпровською міською об’єднаною територіальною громадою з питань організації громадських робіт. На сьогоднішній день підписано договори з Кам’янсько - Дніпровським міським комунальним підприємством «Карат» та Комунальним підприємством «Агрознам’янка» з питань організації громадських робіт.
За даними організаторів заходу понад 1,0 тис. школярів мали змогу познайомитись з більш, ніж 70 професіями різних сфер діяльності.
У неділю, 22 вересня, вшосте у Луцьку відбулися «Наукові пікніки».
Під таким гаслом 20 вересня Костянтинівський міський центр зайнятості провів традиційний осінній Ярмарок вакансій за участю соціальних партнерів, представників підприємств, організацій, установ та професійно-технічних навчальних закладів.
Професійне свято відзначають фахівці з підбору персоналу для підприємств
Одним із успішних прикладів співпраці роботодавців зі службою  зайнятості є  компенсація фактичних витрат у розмірі ЄСВ на загальнообов’язкове соціальне страхування
З метою наближення соціальних послуг до сільських жителів директор Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського ОЦЗ Лариса Татарченко та провідний фахівець з профорієнтації Ірина Микитченко 18 вересня відвідали Линовицьку об’єднану територіальну громаду.
Завдяки новому інструменту пошуку кадрів – відеовакансії, фахівці П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості укомплектували вакантні посади структурного підрозділу Придніпровської залізниці «П’ятихатська дистанція колії»
Нещодавно в Хмельницькому міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення приватного підприємства «Легіон»
Фахівці Зміївської районної філії Харківського обласного центру зайнятості успішно співпрацюють зі Слобожанським комунальним закладом дошкільної освіти (ясла-садок) № 4. Протягом місяця фахівці служби зайнятості працевлаштували до закладу кухаря, машиніста з прання, підсобного робітника та двох помічників вихователя
За ініціативи  Ярмолинецької районної  філії  Хмельницького обласного центру зайнятості в Ярмолинецькому будиноку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання круглого столу на тему: «Ярмолинеччині  - інноваційний розвиток».
Олексій Пархоменко, засновник компанії ТОВ «ARKMEN», що займається виробництвом різноманітних кондитерських виробів, ніколи не стояв перед вибором розпочинати власну справу чи бути найманим працівником, тому що завжди знав, що має робити власний продукт
22 вересня 2019 року учні Путильської гімназії ознайомилися з професіями  гід-провідник  гірський та рятувальник під  час професіографічної екскурсії на найвищу гору українських Карпат  Говерлу.
На Черкащині здійснюють свою діяльність ряд ринкоутворюючих підприємств машинобудівної галузі, що тісно співпрацюють з обласною службою зайнятості  у напрямку укомплектування кадрів
Для розуміння специфіки роботи фахівців служби зайнятості, які виконують функції реєстратора, оцінки ефективності впровадження в роботу інституту кар’єрного радника директор Покровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Логвиненко випробувала себе в ролі реєстратора та провела прийом шукачів роботи
Визначним культурним заходом на Закарпатті є фестиваль словацької народної творчості – «Словенска веселіца». Фахівці Ужгородської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості також відвідали цей фестиваль, ознайомивши бажаючих із соціальними послугами, які надає служба зайнятості населенню та роботодавцям.
На заході Людмила Барабаш виступила в якості експерта й презентувала учасникам відеоматеріал щодо послуг служби зайнятості «Будуй майбутнє з Державної службою зайнятості». 
19 вересня 2019 року  відбулася робоча зустріч начальника відділу взаємодії з роботодавцями Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Вікторії Лазарєвої з представниками Новоолексіївської об’єднаної територіальної громади Приморського району та роботодавцями, які знаходяться на території ОТГ. Спільно з представниками районної газети «Приморські відомості» було організовано та проведено прес-тур на приватне сільськогосподарське підприємство ім. Шевченка, яке є ринкоутворюючим підприємством вищезазначеної громади.
У Комендантівці Кобеляцького району обговорюють перспективу відкриття швейного цеху
З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця, днями у приміщенні Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для добору кандидатів на службу до Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області. Участь у заході узяли 11 шукачів роботи.
На базі навчально-виробничого комплексу Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулося чергове засідання Консультативної ради представників готельно-ресторанного бізнесу. Роботодавці разом із представниками Рівненського обласного центру зайнятості та освітянами  обговорили нагальні питання з підготовки кваліфікованих робітників для закладів громадського харчування та готельного господарства.
У Миколаєві, в 79-ій окремій десантно-штурмовій бригаді відбувся день відкритих дверей, до участі в якому командування бригади запросило фахівців Миколаївської обласної служби зайнятості.