Підприємництво є одним із різновидів творчої, пошукової, ризикової соціальної діяльності і в більшості країн світу з ринковою економікою вважається одним із найпрестижніших.
Одним із прикладів плідної багаторічної співпраці роботодавців з Хмельницьким міським центром зайнятості - співпраця з ТОВ «Веснянка»
Скоро розпочнеться Вступна Кампанія 2019. 23 травня 2019 року про критерії вибору майбутнього фаху та навчального закладу, в ефірі Обласного радіо, у передачі «Тема дня», розповіла фахівець відділу організації профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості Світлана Ярошенко
За підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID «Конкурентноспроможна економіка України», яка надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.
24 травня 2019 року фахівці Мукачівського міськрайонного центру зайнятості провели черговий інформаційно-масовий захід - Виїзну акцію мобільного центру професійної орієнтації для мешканців та гостей міста.
До роботи з платформою для онлайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа» вже долучилися 4,6 тис. користувачів, більшість з яких пройшли всі тести та отримали рекомендації стосовно вибору професії.
З метою поширення інформації щодо шляхів професійного зростання та кар’єрних можливостей для молоді Черкащини в контексті європейської інтеграції України 23 травня в  Черкаському державному технологічному університеті відбувся День кар’єри Європейського Союзу. Захід проходив в межах проекту  «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж Європейського Союзу в Україні» за участю старшокласників, студентів та всіх бажаючих ознайомитися із можливостями працевлаштування в регіоні
Що треба зробити, щоб тебе помітив роботодавець, як вдало розпочати своє професійне життя, якого досвіду можна і  треба набути, аби розвиватися як фахівець? Про це говорили під час форуму «Бізнес-молодь: Ефект WOW від співпраці» 23 травня в Миколаївському центрі розвитку місцевого самоврядування, участь в якому взяли фахівці Миколаївського обласного та міського центрів зайнятості
23 травня відбувся заключний етап Презентацій роботодавців, які мають потребу в сезонних робітниках. Цього разу захід відбувався на території Агрофірми радгоспу «Білозерський» с. Дніпряни Білозерського району.
Сьогодні, 24 травня 2019 року, директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко провела підсумкову нараду з директорами філій щодо результатів роботи служби за січень-квітень 2019 року.
Із самісінького ранку фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості отримали порцію гарних новин і хорошого настрою. До філії завітала Олеся Мартич, учасниця проекту «Рука допомоги».
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості співпрацює із багатьма представниками різноманітних галузей. Днями, за ініціативи майстра виробничого навчання РЦПТО ДСЗ, слухачі, що навчаються за професією «Закрійник», побували на екскурсії у ПрАТ «Едельвіка» у м. Луцьк.
Право на пільгове пенсійне забезпечення передбачено малярам, зайнятим на роботах із застосуванням шкідливих речовин не нижче 3 класу небезпеки
23 травня у приміщенні Закарпатського обласного центру зайнятості його працівникам головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області було у рамках семінару презентовано соціальний проект та відеоролик «Я маю право!»
Найближчим часом місто Черкаси може стати четвертим в Україні поряд з Чернівцями, Івано-Франківськом та Вінницею, де запрацює завод з виробництва автозапчастин
З 13 травня по 07 червня поточного року в історико-розважальному комплексі «Зелені хутори Таврії», що на Голопристанщині, активно функціонує «Хутір профорієнтації», на якому школярі дізнаються про зелений туризм на півдні України.
У Балаклійській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся захід для громадян, які мають майнові зобов’язання зі сплати аліментів  
22 травня 2019 року фахівці з профорієнтації Слов’янського міського центру зайнятості провели урок на тему «Професії сучасності і майбутнього» з використанням Мобільного центру профорієнтації в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст.
Великобагачанська районна філія обласного центру зайнятості налагодила взаємодію з бюро правової допомоги 
З метою підвищення доступності послуг служби зайнятості для сільського населення фахівці Куп’янського міськрайцентру зайнятості здійснили виїзний прийом у с. Кіндрашівка Куп’янського району. Захід відвідали близько 200 осіб
21 травня 2019 року 19 безробітних Дніпропетровського регіону завершили навчання на курсах цільового призначення «Комп’ютеризація бухгалтерського обліку» у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Набуття нових компетенцій та знань у галузі бухгалтерського обліку значно підвищать конкурентоспроможність безробітних та допоможуть їм отримати високооплачувану роботу
На Новоселиччині 24 травня 2019 року школярі  взяли участь у професіографічній екскурсії, яку організували фахівці служби зайнятості.
Протягом всього навчального року Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості надавала школярам профорієнтаційні послуги. У багатьох профорієнтаційних заходах брав участь Опорно навчальний заклад Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1: професіографічні екскурсії, проводилось профдіагностичне обстеження учнів, інформативні уроки, де надавалась інформація про навчальні заклади.
24 травня 2019 року в рамках Проекту пройшов Форум «РОБОЧІ МІСЦЯ ТА ІНВЕСТИЦІЇ ДЛЯ ВПО ТА ВЕТЕРАНІВ АТО/ООС». Метою Форуму є покращання обізнаності ВПО та ветеранів АТО/ООС Запорізької області щодо можливостей економічної інтеграції на ринку праці шляхом працевлаштування чи розвитку власного бізнесу.
Учора, 23 травня, в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся багатогалузевий ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості.
Для професійного орієнтування молоді,  працівники Деражнянської районної філії Хмельницького ОЦЗ, в рамках проекту «Твоя формула успіху» організували професіографічну екскурсію для учнів 8-х класів Деражнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 на ТОВ «Тайстра-К». 
З метою підвищення рівня поінформованості населення щодо послуг Державної служби зайнятості, фахівці Троїцького районного центру зайнятості співпрацюють з Центром надання адміністративних послуг Троїцької ОТГ.
Сьогодні, 24 травня, на базі центру розвитку місцевого самоврядування, що у Луцьку, відбувся круглий стіл «Формування фінансової спроможності ОТГ в частині надання медичних послуг». Серед учасників – директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.
21 травня 2019 року директор Лиманської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Валентин Ковбаско зустрівся з керівництвом м’ясопереробного комбінату «Гармаш». «На сьогодні  це одне з провідних підприємств району. Комбінат має дві виробничі площадки та виробляє 60 найменувань продукції. А з 2016 року працює сучасна лабораторія, яка контролює якість виробленої продукції.
У рамках взаємодії з районним військовим комісаріатом у Городоцькій філії Львівського обласного центру зайнятості регулярно проводяться інформаційні заходи – міні-ярмарки вакансій, зустрічі, презентації працедавця, ключова ціль яких – дібрати кандидатів для проходження військової служби за контрактом шляхом інформування безробітних про умови служби у підрозділах української армії, а також окреслюючи преференції та пільги, що передбачені чинним законодавством для контрактників.
Вараська міська філія Рівненського обласного центру зайнятості активно долучається до процесу становлення та розбудови об’єднаних територіальних громад. З цією метою у Вараській ОТГ с. Заболоття відбувся тиждень профорієнтації для школярів.
В Снігурівському районі на замовлення роботодавців та за направленням служби зайнятості підготували вперше в Україні кваліфікованих машиністів-операторів дощувальних машин та агрегатів, 6-го розряду
З дитинства  Ірина Постольська бачила себе на сцені, активно виступала в гуртках творчої самодіяльності в школі...... Та професію здобула "серьозну" - стала економістом....