На період карантину прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями з урахуванням вимог, викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), а саме:
Так звучить назва проєкту, який для вихованців шкіл реалізовується у Львівському національному університеті. Аби ознайомити старшокласників, а отже майбутніх абітурієнтів, зі змістом та метою інноваціі, у дистанційному форматі відбулася презентація програми.
До уваги громадян! «Гаряча лінія» Харківського обласного центру зайнятості
19 жовтня в Мирноградському міському центрі зайнятості проведено інформаційний вебінар до відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.
На тлі відновлення роботи підприємств, після відміни жорстких карантинних обмежень, відбувається зростання попиту роботодавців на працівників. Нові вакансії у базі даних обласної служби зайнятості з’являються постійно. Так, з початку року близько 5 тис. роботодавців звернулися до Хмельницької обласної служби зайнятості у пошуках працівників.
В наш час професіоналізм – це вимога будь-якого роботодавця до працівника. Зважаючи на це, служба зайнятості пропонує безробітним безкоштовно і в стислі терміни здобути затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
Протягом січня-вересня 2020 року Дніпропетровська обласна служба зайнятості співпрацювала з майже 11 тисячами роботодавцями, які пропонували працевлаштування на понад 58 тисяч вакансій. Популярнішими виявились: слюсарі, водії, електромонтери, електрогазозварники, електрослюсарі, трактористи, токарі
20 жовтня у Закарпатському обласному центрі зайнятості відбулася нарада щодо підсумків роботи обласної служби зайнятості за 9 місяців 2020 року з надання послуг населенню та роботодавцям та визначення завдань на наступний період. В обговоренні питань взяли участь керівництво та начальники відділів Закарпатського ОЦЗ, директори філій та базових центрів зайнятості області.
«Підготовка до співбесідиз роботодавцем» - тема семінару для безробтних, проведного із використанням Платформи ZOOM
Фахівці Долинської районної філії обласного центру зайнятості у складі робочої групи з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення у районі здійснили обстеження підприємств та приватних підприємців м. Долинської та с. Гурівка і поспілкувалися з роботодавцями аграрного сектору, які зареєстровані на її території.
Фахівці обласної служби зайнятості взяли участь в онлайн-зустрічі на тему «Інформування населення щодо ризиків та небезпек торгівлі людьми в сучасних умовах».  
Сумщина стала пілотною в проєкті «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні». Його впроваджує Міжнародна організація праці за підтримки уряду Данії.
19 жовтня в рамках HR-школи Маріупольського міського центру зайнятості фахівці провели онлайн-тренінг для рекрутерів підприємств міста. Темою для обговорення став досвід формування HR-бренда роботодавців.
На Арцизчині тривають спільні інформаційні заходи щодо подолання незадекларованої праці
У 2020 році роботодавці надали до бази даних Одеської обласної служби зайнятості 26,1 тисячу вакансій
Проблема працевлаштування осіб з інвалідністю на сьогодні є актуальною та непростою. Фахівці Генічеської районної філії постійно працюють в цьому напрямку.
«Служба зайнятості робить усе можливе, щоб допомогти тим людям, які звернулися за пошуком роботи, - зазначив Євгеній Єрашов. - Ми проводимо відповідні тренінги, навчаємо як підготувати резюме та пройти співбесіду з роботодавцем, мотивуємо на успішне працевлаштування, але, звісно, останнє слово залишається за клієнтом. Фахівці центрів зайнятості намагаються підібрати для громадян найкращі підходящі вакансії, а для роботодавців – кваліфікованих спеціалістів. Результат: з початку року більше 13 тисяч осіб забезпечено роботою за допомогою обласної служби зайнятості».
На сьогодні у базі даних Житомирської обласної служби зайнятості налічується майже три тисячі вакансій, з них – 47 пропозицій для інженерів
Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості у період карантину    
20 жовтня в Старокостянтинівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних «Ризики нелегальної трудової міграції» за участі представників управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.
Задля ефективної роботи в цьому напрямку, 20 жовтня 2020 року у Запорізькому обласному центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні». У засіданні взяли участь представники Запорізької обласної служби зайнятості, Департаменту соціального захисту населення ОДА, Департаменту освіти і науки ОДА, Запорізької обласної федерації роботодавців, Запорізької обласної ради профспілок, громадських організацій, підприємств регіону.
Державний навчальний заклад «Полтавський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» пропонує навчання проектних менеджерів за програмою «Супроводження проектів для участі у Програмі «Енергодім»
20.10.2020 року, в Запорізькому міському центру зайнятості за участю Запорізького обласного військового комісаріату відбувся міні-ярмарок вакансій з метою укомплектування посад на військову службу за контактом.
Сьогодні, 20 жовтня 2020 року, начальниця відділу організації сприяння працевлаштуванню Чернівецького обласного центру зайнятості Оксана Симак взяла участь у  ІІ Міжнародному форумі інклюзивності у Чернівцях. Захід організувала громадська організація «Чернівецьке об’єднання «Захист».
Надзвичайно багато змін ввійшли в наше життя з початком карантину, перевівши багато сфер у формат онлайн
Нагадуємо, що з 11 серпня 2020 року усі центри зайнятості області та філії Черкаського обласного центру зайнятості відновили особистий прийом громадян. Нині, всі сервісні установи обласної служби зайнятості відкриті для відвідувачів та працюють з дотриманням усіх протиепідемічних рекомендацій
Робота рекрутера полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а і в пошуку вакансій у роботодавців для шукачів роботи. Здійснивши моніторинг соціальних мереж, сайтів з пошуку роботи,  рекрутер Калуської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Оксана Лаврова  звернула увагу на вакансії продавців та кухарів до нової мережі виробника заморожених продуктів «Галя Балувана». 19 жовтня 2020 року проведено міні-ярмарок вакансій з метою заповнення цих вакансій.
«Чи я здатний впоратись? Що буде далі? Де шукати роботу?» – ці та подібні питання виникають у чималої кількості людей, які залишаються без роботи. У Ігора Кужелева, колишнього учасника АТО, таких питань не виникало, адже після пережитого на сході України він твердо знав, що життя продовжується, а хто шукає – той знаходить.
Ніхто із нас не застрахований від зміни професії. Причин для цього достатньо, адже одні спеціальності відходять у небуття, натомість появляються нові, більш сучасні. Інколи особа не може виконувати попередні професійні обов’язки через втрату здоров’я, сімейні чи інші обставини, хтось у зрілому віці усвідомив, що обрав фах помилково, а дехто опинився в скрутному становищі у зв’язку із скороченням чи звільненням. Мотивів – багато, одначе ціль у всіх одна – знайти роботу до душі, яка б приносила і моральну, і фінансову втіху.
19 жовтня директор Мукачівського міськрайонного центру зайнятості Роман Мельничук  взяв участь у вебінарі з питань освітньої програми  «Економіка та бізнес», організованому Мукачівським Державним Університетом.
Найбільша кількість вакансій із понад 3351, які нині зареєстровані у підрозділах Житомирської обласної служби зайнятості, – в переробній промисловості
“Наразі я маю улюблену роботу, легальну заробітну плату та чудовий колектив, що додає мені впевненості в завтрашньому дні”,- каже Ірина ЛЮЛІЧ, яка ще нещодавно була безробітною. В умовах карантину фахівці Дубровицької районної філії обласного центру зайнятості зуміли  працевлаштувати жінку.  
У зв’язку з посиленням карантинних заходів державна служба зайнятості з 19.10.2020 року запроваджує тимчасові особливі умови обслуговування клієнтів.
До Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості звернувся за допомогою у працевлаштуванні колишній військовослужбовець, АТОвець Андрій СТАШКІВ. Не зважаючи на пережите, чоловік мав велике бажання бути потрібним суспільству.
У січні-вересні 2020 року послугами Миколаївської обласної служби зайнятості скористалися 897 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО (ООС), з них 35 осіб з інвалідністю.
Під час онлайн конференції, яку провів Миколаївський обласний центр зайнятості для педагогічних працівників області за темою  «Сучасні  профорієнтаційні послуги служби зайнятості для шкільної молоді», мова йшла про сучасні підходи служби зайнятості як засіб професійного розвитку та побудови кар’єри молоддю