Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Для зручності служба зайнятості пропонує шукачам роботи та безробітним активно користуватися електронними сервісами з надання соціальних послуг з використанням інтернет-технологій.
На Харківщині за сприяння служби зайнятості понад 300 осіб з інвалідністю шукають роботу. Роботодавці за їх працевлаштування отримають компенсації!
У співпраці з благодійними фондами «Рокада», «Право на захист»  (Хмельницький) та за підтримки Польового офісу (Чернівці) Представництва Агенства ООН у справах біженців в Україні, служба зайнятості в Хмельницькій області допомагає ВПО працевлаштуватися на новому місці.
Донецький обласний центр зайнятості інформує про орієнтовний графік на грудень 2023 року, за яким планується навчання безробітних у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
Роботодавцям, які пристосовують робочі місця під потреби конкретної людини з інвалідністю, компенсуються витрати на придбання допоміжних засобів.
Дехто говорить, що оператор котельні - це «чоловіча» професія. З цим твердженням не погоджується мешканка Знам’янської громади Поздріна Олена.
         Велике бажання працювати – це вже половина успіху. Яскравим прикладом цього є історія Вікторії Міронової, яка звернулась до служби зайнятості по допомогу у пошуку роботи.
Відтепер соціальні послуги стали більш доступними - в області працює мобільний центр зайнятості.
Мовою цифр: станом на 29 листопада 2023 року службою зайнятості вже видано понад 72,7 тисяч направлень на суспільно корисні роботи
Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. З 1 січня по 27 листопада 2023 року 106 роботодавців отримали позитивне рішення щодо компенсації за працевлаштування 244 внутрішньо переміщених осіб.
Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України.
Найбільше переселенців працевлаштовані на підприємства, які займаються торгівлею, виробництвом, будівництвом, у лікарняні та медичні заклади, в тому числі, які надають стоматологічні послуги, в заклади громадського харчування.
Харківська обласна служба зайнятості продовжує виїзні заходи з використанням мобільного центру зайнятості. Цього разу мобільна група відвідала село Огіївка, Красноградського району. Віддаленість і відсутність транспортного сполучення є головними проблемами села.
За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 9,8 тис. людей
Підсумки реалізації cімнадцятої хвилі урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа».
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
Допомоги у працевлаштуванні потребували 2151 житель області з інвалідністю, з яких 84 учасники бойових дій і 75 внутрішньо переміщених українців.
Начальниця управління реалізації політики зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова взяла участь у черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань реалізації спільних дій щодо зменшення рівня незадекларованої праці, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань
Сьогодні ми хочемо розповісти історію учасника бойових дій 2015 року, котрий, дізнавшись про можливість отримати новий фах, не став зволікати й перший подав онлайн-заяву про направлення на професійне навчання за професією «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».
Прискорити пошук та зробити його більш ефективним вам допоможе онлайнсервіс служби зайнятості «Повідомте мене про вакансію» https://forms.gle/Vq7SZct6sj6ZhsY38  
Луганська обласна служба зайнятості продовжує проводити інформаційні заходи для внутрішньо переміщених осіб в гуманітарних хабах «Луганщина моя».
Професійно-технічні заклади освіти налагоджують співпрацю із підприємцями Хмельниччини. Така взаємодія забезпечить якісну підготовку кваліфікованих працівників та сприятиме ефективному працевлаштуванню випускників закладів професійної освіти.
По всій країні можна знайти безліч прикладів, як наші громадяни знаходять рішення у тяжких ситуаціях в різних сферах життя.
Інформація щодо надання послуг Закарпатською обласною службою зайнятості внутрішньо переміщеним особам за період з 01 січня по 29 листопада 2023 року.
Всього з початку року послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористались 1557 безробітних осіб з інвалідністю.
Виплата компенсації здійснюється протягом п'яти робочих днів з дня прийняття рішення про надання компенсації на рахунок роботодавця
Другий рік поспіль триває реалізація урядового проєкту єРобота, який включає на сьогодні 5 грантових програм
Професійне свято відзначається щорічно в першу неділю листопада
Станом на сьогодні у базі даних обласної служби зайнятості 1750 пропозицій роботи.