Президент України підписав Закон № 591-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (СОVID-19)"
Шановні клієнти служби зайнятості! Ми полегшили процедуру подання документів до центрів зайнятості/філій Харківського обласного центру зайнятості! Відтепер вам потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю!
Діти – найдорожче що в нас є. Робити все можливе, щоб дитинство було захищеним, наповнювати радістю життя дітей – відповідальне завдання кожного.
Шановні мешканці Дніпропетровщини! Державна служба зайнятості полегшила процедуру подання документів до центрів зайнятості! Відтепер це дуже просто...
ЗАЯВА про надання/поновлення статусу безробітного та ЗАЯВА про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю
Така тематика - в стуктурі онлайн-семінару на Освітньому порталі Державної служби зайнятості. Укладання трудового договору - перший крок до легального працевлаштування 
До уваги суб'єктів мікропідприємництва!  Для вас передбачена  допомога  по чатковому безробіттю! Скористайтеся нашими порадами щодо того, як скористатися державними преференціями. Відкривши на сайті Державної служби зайнятості розділ "Допомога по чатковому безробіттю", що міститься у рубриці "Роботодавцям", представники фірм і компаній мають змогу отримати вичерпну інформацію з аспектів виплати допомоги по чатковому безробіттю.
Закон уводить поняття часткового безробіття на період дії обмежувальних заходів, встановлених Кабінетом Міністрів для запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби. Право на допомогу по частковому безробіттю мають застраховані особи, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини
27 травня спеціалісти відділу активної підтримки безробітних Новопсковського РЦЗ стали учасниками семінару-тренінгу «Надання послуг гостинності у сільському зеленому туризму для господарів сільських садиб", що проводився онлайн.
27 травня фахівці Берегівської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели інформаційний вебінар на тему «Реєстрація в державній службі зайнятості в умовах карантину», в якому взяли участь троє осіб, що набули статусу безробітного під час карантину.
Серед нагальних питань, які з успіхом вирішують фахівці Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, є оперативне сприяння в отриманні постійної та тимчасової зайнятості внутрішньо переміщеним особам, які бажають закріпитися на новому місці проживання із застосуванням індивідуального підходу.
 Допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу.
В дистанційному комунікаційному режимі 27 травня фахівці Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели черговий інформаційний вебінар на тему «Реєстрація та надання послуг в державній службі зайнятості в умовах карантину».
Рівненська обласна служба зайнятості долучилася до благодійної акції – допомоги дітям сиротам. Представники колективу Корецької районної філії обласного центру зайнятості завітали до родини з Корця, в якій двоє дітей залишилися без мами. 
На Буковині у службі зайнятості, станом на 26 травня 2020 року, зареєстровано 842 вакансії. За період карантину кількість вакансій скоротилася на 30%, роботодавці зняли без укомплектування вакансії у торгівлі, сфері обслуговування, закладах громадського харчування та готельного бізнесу та інших підприємствах, які не працювали в період карантинних обмежень.
У разі виникнення питань щодо обслуговування в період карантину, телефонуйте за номерами телефонів або ставте питання за електронними адресами філій!
Донецька обласна служба зайнятості створила та впровадила першу в Україні інтерактивну мапу відеорезюме шукачів роботи регіону.
28 травня 2020 року провідним фахівцем відділу активної підтримки безробітних Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тетяною Романчич проведено вебінар на тему «Онлайн-співбесіда з роботодавцем» для безробітних осіб, які перебувають на обліку в районній філії.
Президент України підписав Закон № 591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (СОVID-19)» (законопроект № 3329-д: http://tiny.cc/giy2oz).
У наказі Державного центру зайнятості від 17.03.2020р. № 21 «Про тимчасовий порядок дій на період карантину» визначений тимчасовий порядок обслуговування клієнтів, яким передбачене максимальне обмеження первинного прийому громадян шляхом особистого контакту між клієнтом і фахівцем центру зайнятості.
Фахівцями  Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості  широко проводиться інформаційна робота серед роботодавців
У період випробування на працівника поширюється законодавство про працю. Строк випробування при прийнятті на роботу робітників не може перевищувати одного місяця
Сьогодні одним із завдань служби зайнятості в умовах введеного Урядом карантину є підтримка роботодавців, які зупинили або скоротили свою діяльність у цей період, та надання фінансової допомоги їхнім працівникам, які втратили частину заробітної плати
Щорічно, 1 червня, у багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день захисту дітей. Працівники Березнівської районної філії Рівненського ОЦЗ вирішили долучитися до благодійної справи і подарувати трішки сердечного тепла дитині-сироті Назарію Влащуку.  
До вашої уваги телефонні та електронні «гарячі лінії» для обслуговування центрами зайнятості Миколаївської області та їх філіями на період карантину.
27 травня у Марківському районному центрі зайнятості пройшов вебінар з роботодавцями району «Актуальні питання щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину».
26 травня 2020 року відбулася онлайн-зутріч представників державного професійно-технічного навчального закладу «Славутський професійний ліцей» із випускниками 9, 11 класів закладів загальної середньої освіти м. Славути та Славутського району.
Шановні клієнти служби зайнятості! Ми полегшили процедуру подання документів до центрів зайнятості. Відтепер це дуже просто. Вам потрібно заповнити або написати власноруч лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю!