Не знаєш чим зайнятися на карантині? Рекомендуємо зайнятися саморозвитком
Звертаємо Вашу увагу, що для ефективного спілкування між клієнтами та фахівцями служби зайнятості в період карантину у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості «відкрито» додаткові номери «гарячої лінії»
У 2019 році проведені 32 онлайн-презентацій роботодавців. Співпраця з підприємствами і фермерськими господарствами дає змогу успішно навчати  безробітних потрібним спеціальностям з подальшим наданням робочого місця
Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі
Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.
Вишивальниця – професія, яка і сьогодні сучасна, необхідна й прибуткова. 
У вівторок, 24 березня цього року, директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний провів селекторну нараду з директорами Сумського міського, Конотопського міськрайонного центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій, Сумського центру професійно-технічної освіти.
Шановні клієнти служби зайнятості Житомирщини❗️ У разі виникнення питань, пов’язаних із роботою центрів зайнятості та районних філій у період карантину, телефонуйте, будь ласка, за номерами «гарячих ліній». Бережіть себе і своє здоров’я!
На виконання постанов Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211 та «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211» від 16 березня 2020 р. № 215 базові центри зайнятості та філії Київського обласного центру зайнятості тимчасово, на період карантину, обмежують особистий прийом громадян, в приміщеннях Київської обласної служби зайнятості встановлено тимчасовий порядок обслуговування клієнтів
У разі виникнення питань щодо обслуговування в період карантину, телефонуйте за номерами телефонів або ставте питання за електронними адресами філій!
Сьогодні ми познайомимо вас з жителем міста Кам’янець-Подільського Сергієм  Починком успішним підприємцем, який має власний магазин.
Увага!!! Це важливо!!! Державна служба зайнятості організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19. Ми запроваджуємо на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів нашими центрами зайнятості та їх філіями:
Шановні клієнти державної служби зайнятості! Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі. Державна служба зайнятості організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19
Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі. Державна служба зайнятості організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я 
Директорка Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна в інтерв’ю обласній газеті «Житомирщина» розповіла про особливості реєстрації та надання послуг клієнтам у період карантину, ситуацію з наймом працівників  і працевлаштуванням та виплатами по безробіттю.
Завдяки наполегливості, бажанню працювати, досвіду роботи та співпраці з кар’єрним радником Миколаївського міського центру зайнятості колишня безробітна працевлаштувалась на посаду молодша медична сестра у КП «ДП Стоматологічної поліклініки №2
Безробітних П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості забезпечили роботою, залучивши до громадських робіт з виробництва захисних засобів для населення та медичного персоналу місцевої лікарні
Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.
Вам потрібно поглибити професійні знання, щоби бути конкурентоспроможним на ринку праці? 
«Чимало разів я чула від жінок, що влаштуватись на роботу після сорока років непросто, адже роботодавці віддають перевагу молодим, активним і амбітним. Я з цією думкою не погоджуюсь, адже мій приклад працевлаштування доводить зовсім протилежне», – ділиться своїми думками колишня безробітна з Долинського району Ірина Ковальчук.
У першій декаді березня цього року у Городоцькій районній філії Львівського ОЦЗ вкотре відбулася зустріч з представником компанії ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» з пошуковцями праці.
За період дії карантинних заходів, завдяки ефективній співпраці з роботодавцями, 42 шукачі роботи були працевлаштовані за допомогою фахівців Дубровицької районної філії обласного центру зайнятості.
Під час дії карантину ви можете отримати відповіді на запитання щодо роботи служби зайнятості у режимі «online» - за допомогою сервісу «Skype».
Вдалим прикладом відкриття власної справи за сприяння служби зайнятості є історія колишньої безробітної Ольги Лапко, а сьогодні власниці швейного цеху.
Номера телефонів для обслуговування клієнтів центрами зайнятості та їх філіями на період карантину
Надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості на період карантину здійснюється за допомогою засобів комунікації
«SushiNeko» – онлайн сервіс доставки суші у місті Хотин. Це – нині  бізнес Артема Мамедова, котрий започаткував власну справу за сприяння служби зайнятості восени 2019 року.