Учні комунального закладу «Дворічнокутянський ліцей» побували на економічній  екскурсії у Дергачівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості та Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. До заходу долучились близько 30 осіб
21 лютого в Лиманському міському центрі зайнятості відбувся "День відкритих дверей" для внутрішньо переміщених осіб.
Мініярмарок вакансій для осіб, які перебувають на обліку та шукають роботу у Вознесенській міськрайонній філії Миколаївського ОЦЗ
У Хмельницькому національному університеті відбулося розширене засідання кафедри психології та педагогіки за участю студентів, випускників, викладацького складу, представників Хмельницького міського центру зайнятості та роботодавців. Обговорювалися навчальні плани на предмет «Професійний розвиток особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору», «Кого потребує сучасний роботодавець?»
В рамках робочої зустрічі, яка відбулася 21 лютого 2020 року, директором Царичанської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Ганною Плець спільно з головою Царичанської селищної об’єднаної територіальної громади Геннадієм Сумським проаналізовано результати співпраці територіальної громади зі службою зайнятості та обговорені напрями співпраці на 2020 рік
Днями в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу з питання організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру.
«Що являє собою система служби зайнятості?», «Чиї інтереси захищає структура?» та «Які послуги надає своїм клієнтам?» - на ці та багато інших питань знайшли відповідь студенти Черкаського комерційного технікуму під час відвідування обласного центру зайнятості. Молодь супроводжувала викладач правознавчих дисциплін навчального закладу Тамара Посипайко
На теренах Львівщини триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо переваг офіційного працевлаштування. 
Ви хочете міксувати улюблені коктейлі? Вам подобається слухати життєві історії за склянкою бурбону?  Тоді звертайтеся у відділ організації профнавчання Волинського обласного центру занятості або ж до найближчого центру зайнятості.  Навчайтеся з нами!
Круглий стіл «Організація сезонних та громадських робіт – вимога часу» відбувся 21 лютого в Олешківській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості. Серед присутніх були представники районної державної адміністрації, міської ради, роботодавці району. 
У Мелітополі тривають інформаційні зустрічі у трудових колективах підприємств, організацій, установ з метою презентації актуальних програм від служби зайнятості. Одна з них – видача ваучера на навчання з метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Це реальний шанс, який надається громадянам певних категорій здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію за вже набутою професією. Для роботодавців – це можливість формувати кваліфікований персонал. Нещодавно одна з таких зустрічей відбулася на базі Територіального центру соціального обслуговування населення.
Молодь є найактивнішою категорією громадян під час пошуку роботи. Але саме молодим людям не завжди вистачає досвіду у пошуку роботи та навичках самопрезентації, тому Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості проводить різні мотиваційні заходи для підвищення конкурентоспроможності таких громадян на ринку праці.
Нещодавно державна служба зайнятості запустила освітній портал, на якому мають можливість безкоштовно пройти онлайн-курси роботодавці, населення та працівників служби зайнятості, підтримуючи тенденції до розвитку електронних сервісів та позиціонуючи як сервісна установа нового формату. Сучасний освітній портал допоможе шукачам роботи та роботодавцям розвивати власні навички, затребувані на ринку праці, отримати нові компетенції щодо пошуку роботи та підбору кадрів.
Фахівці Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості проводять роботу з налагодження партнерських відносин із роботодавцями району.
Протягом січня 2020 року роботодавці Черкаської області проінформували обласну службу зайнятості про наявність 3070 вакансій, що на 5,1% більше, ніж у січні 2019 року
Оперативне працевлаштування клієнтки Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості.
Доля дуже часто випробовує нас на міцність для того, щоб оцінити чого ми варті. Один життєвий період починається тоді, коли закінчується попередній. Саме так і сталося в житті Андрія Хижнякова.
20 лютого 2020 року у м. Чернівцях шукачам роботи, які бажають працювати у банківській галузі, сферах освіти та державного управління пропонували майже 50 вільних посад.
21 лютого пройшла чергова зустріч молодих учасників клубу «Step by step», що вже 2 роки функціонує на базі Слов’янського міського центру зайнятості.
З метою налагодження тісної, цілеспрямованої та продуктивної співпраці з місцевими органами влади, соціальними партнерами і роботодавцями у Хмельницькому міському центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: «Соціальне партнерство як важлива складова організації ефективної профорієнтаційної роботи з молоддю»
Дізналися про актуальні вакансії місцевого ринку праці, поспілкувалися з потенційними роботодавцями та отримали консультації з правових питань – фахівці Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели для шукачів роботи ярмарок вакансій за участю представників Жовтоводського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області та Військової частини А0536
З метою залучення роботодавців до співпраці з державною службою зайнятості 21 лютого відбулась робоча зустріч директора Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Володимира Гуца з виконавчим директором товариства «Немецтек» Сергійом Болецею.
У питанні легалізації трудових відносин Полтавська міськрайонна філія обласного центру зайнятості має багаторічні плідні та ефективні робочі стосунки з органами Державної служби України з питань праці
Залишившись без роботи, Володимир Пащенко звернувся до Коломацької районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Дотримуючись всіх настанов кар'єрного радника, чоловік був направлений на співбесіду і отримав постійну роботу водія автотранспортних засобів у Відділі освіти, молоді та спорту Коломацької селищної ради
Вивільнення – це припинення трудових правовідносин з працівниками з ініціативи керівника в разі змін в організації виробництва, у тому числі внаслідок ліквідації, реорганізації або перепрофілюванні підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників.
Днями, з метою надання допомоги підприємствам у забезпеченні кадрової потреби, у приміщенні Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для безробітних та шукачів роботи. Захід відбувся за участі представників КЗ «Кіровоградське обласне бюро медико-соціальної експертизи», КНП «Автопідприємство сантранспорту Кіровоградської обласної ради» та філії Кіровоградського обласного управління ПАТ «Державний ощадний банк України».
Міжгірською районною філією Закарпатського ОЦЗ у 2019 році організовано професійне навчання для 121 безробітного, яке в основному проводилося шляхом стажування безпосередньо на робочих місцях.
Викладачі Полтавського ЦПТО ДСЗ провели у філіях обласного центру зайнятості курси цільового призначення для безробітних  «Безпечне виконання робіт у сільськогосподарській галузі»
Фахівці Рівненського міського центру зайнятості у рамках загальноміського проєкту «Трафік можливостей» провели професіографічну екскурсію для десятикласників ЗОШ №13 на підприємства швейної галузі.
За результатами проведеної співпраці з роботодавцями району, було працевлаштовано 15 осіб з числа скорочених внаслідок зміни структури Савранської РДА.
  У 2019 році Одеським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості надавалися освітні послуги з навчання безробітних за 32 професіями. Результати роботи  свідчать про оперативне реагування обласної служби зайнятості на вимоги роботодавців до умінь і навичок працівників-претендентів на робочі місця.
Сьогодні, 20 лютого 2020 року, директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко та її заступниця Марія Кобєлєва провели нараду з керівництвом Хотинської, Кельменецької, Сокирянської, Новоселицької районних та  Новодністровської міської філій обласного центру зайнятості.