Дніпропетровська обласна служба зайнятості працює у звичному режимі, але радимо напередодні зустрічі з кар'єрним радником з'ясувати, як працює центр зайнятості у вашому місті
До уваги громадян! «Гаряча лінія» Харківського обласного центру зайнятості працює з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 17:00
Фахівці служби зайнятості, правової допомоги та пробації провели спільну зустріч у Чутовому з безробітними клієнтами пробації 
У Новоград-Волинському міському центр зайнятості відбувся ярмарок вакансій, під час якого безробітним презентувались можливості проходження військової служби за контрактом. Деталізовану консультацію отримала й одна із присутніх жінок, яку зацікавили озвучені пропозиції майбутньої зайнятості.
25 жовтня в Донецькому обласному центрі зайнятості пройшла робоча зустріч Валентини Рибалко з заступником начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій та Луганській областях Людмилою Довгополовою.
Олена Кукішева. директор Роздільнянської районної філії Одеського ОЦЗ, уклала договір з керівником ОТГ
Днями відбулася робоча зустріч директора Малинської міської філії центру зайнятості Михайла Противня та директора Малинського професійного ліцею Миколи Ілючка, під час якої були підписані угоди про співпрацю та обговорено плани проведення спільних заходів
Безпосереднє спілкування працедавців з шукачами місця праці дозволяє одним сформувати кадровий потенціал, а іншим – змінити статус безробітного на працівника.
На Єдиному порталі державних послуг «Дія», в тестовому режимі, працює платформа «Дія.Бізнес», яка допомагає підприємцям у створенні, розвитку та масштабуванні бізнесу.
Упродовж січня-вересня поточного року левова частка вакансій, що задекларували до Дрогобицького МРЦЗ місцеві фірми і компанії, була укомплектована саме безробітними, котрі звернулися до служби зайнятості по допомогу у працевлаштуванні.
У Заставнівській районні філії Чернівецького обласного центру зайнятості сьогодні, 25 жовтня 2021 року,  відбулася  презентація підприємства  Аутомотів Електрік Україна.
Щодня фахівці Свалявської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості працюють над вдосконаленням надання послуг, однією з яких є працевлаштування безробітних. Яскравих прикладів працевлаштування є чимало. Сьогодні пропонуємо історію пані Оксани, яка за сприяння служби зайнятості знайшла роботу за фахом.
Послугами Черкаської обласної служби зайнятості протягом січня-вересня 2021 року скористалися майже 71,0 тис. громадян
З метою посилення роз’яснювальної роботи серед безробітної категорії населення щодо протидії торгівлі людьми та до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, 18 жовтня для клієнтів Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості організовано тематичний вебінар  
З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та запровадження на території області з 15 жовтня червоного рівня епідемічної небезпеки, обслуговування клієнтів служби зайнятості здійснюється у дистанційному режимі.
Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості у період карантину    
Учора, 25 жовтня, на замовлення ТОВ «ТРИ СТАР» в Олександрівській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. Мета заходу – оперативне укомплектування товариства працівниками за професіями укладальник-пакувальник, халвомісильник та  вантажник.
З 26 жовтня 2021 року у базових центрах зайнятості та філіях Рівненського ОЦЗ проведення групових масових заходів відбуватиметься в онлайн форматі.
Як зареєструватись в службі зайнятості онлайн за допомогою порталу "Дія"
Стажування - різновид підвищення кваліфікації задля удосконалення практичних знань, умінь, навичок, професійного рівня і ділових якостей людини. Для забезпечення потреб роботодавця у підборі висококваліфікованих працівників, фахівці Путильської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості використовують таку активну форму роботи, як стажування у роботодавця безпосередньо на робочому місці.
У січні-вересні 2021 року послугами Полтавської обласної служби зайнятості скористалися 52,8 тисячі безробітних громадян, що на 3,5% менше, ніж торік у цей же період 
Днями в Охтирському центрі професійно-технічної освіти відбулася зустріч представників Охтирської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості, Охтирського центру професійно-технічної освіти та роботодавців.
Олександр Миколайович, отримавши освіту за спеціальністю «Лікувальна справа», понад 13 років пропрацював в одному із медичних закладів Кропивниччини лікарем торакальної хірургії. Однак у липні 2020 року у зв’язку з реформуванням медичної сфери та реорганізацією у лікувальному закладі, де він працював, чоловік втратив роботу. Фактори, через які остерігався залишитися без роботи, – друга група інвалідності та обмеження щодо фізичних навантажень.
25 жовтня фахівцями Селидівського міського центру зайнятості проведений профілактичний вебінар для безробітних громадян на тему «Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів». 
Черговий семінар з роботодавцями пройшов у Великоберезнянській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості, який провела днями заступник начальника відділу надання соціальних послуг Світлана Монич. Участь у заході взяли новостворені роботодавці.
Нещодавно фахівці Стебницької міської філії Львівського обласного центру зайнятості організували та провели інформаційний захід «Презентація роботодавця». Під час заходу вони закликали безробітних працювати у ПП «Будівельник», яке очолює Степан Іванович Піряник.
21.10.2021 року в Пологівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій на замовлення ТОВ «Метінвест»
Олена Цаларунга, педагогиня за освітою, активно шукала роботу за фахом та  їй довелося двічі звертатися до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за допомогою в працевлаштуванні.
Нещодавно в Черкаському міському центрі зайнятості відбувся онлайн-захід – «День відкритих дверей Державного навчального закладу «Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти (ЦПТО) Державної служби зайнятості»