Державна служба зайнятості, звертає увагу українських громадян, які мають намір стати учасником програми з відбору кваліфікованих українських працівників будівельної сфери для працевлаштування на території Держави Ізраїль.

Можливість легального працевлаштування українських громадян в Державі Ізраїль врегульована міждержавною Угодою, укладеною між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року.

Сам механізм та конкретні умови працевлаштування українських працівників в будівельній галузі Ізраїлю, визначає Імплементаційний протокол А (будівельна галузь), підписаний між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль.

Протоколом визначено, що компетентними органами для виконання положень Угоди та забезпечення належної процедури відбору українських працівників для працевлаштування в Ізраїлі, від України визначено - державну службу зайнятості, від Держави Ізраїль - Управління з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль.

Угода виключає будь-яку можливість участі інших посередників, які пропонують свої послуги з працевлаштування за кордоном, в доборі кваліфікованих працівників для працевлаштування в Ізраїлі.

Наголошуємо, на території України інформаційно-консультаційну діяльність, забезпечення комунікації та логістики процедури відбору українських громадян для працевлаштування в Ізраїлі, здійснює виключно некомерційна організація Громадська організація «Велика ідея».

Державна служба зайнятості, в рамках Протоколу, взаємодіє лише з Громадською організацією «Велика ідея».

Будь-які інші особи, які позиціонують себе як офіційних партнерів державної служби зайнятості в рамках Угоди, є самозванцями та не співпрацюють із державною службою зайнятості.

Звертаємо увагу, консультування зацікавлених осіб про умови участі в програмі здійснюється Громадською організацією «Велика ідея» за телефонами (099) 2025588, (093) 2025588, (097) 2025588

З інформацією щодо умов працевлаштування українських працівників в будівельну галузь в Ізраїлі усі зацікавлені особи можуть ознайомитися на сайті некомерційної організації www.israeljobofficial.org.ua, та на офіційних сторінках організації в соціальних мережах Facebook (за посиланням https://www.facebook.com/IsraelJobOfficial/?ref=br_tf&epa=SEARCH_BOX) та Instagram (https://www.instagram.com/israeljob.official/?utm_source=ig_profile_share&igshid=1ny6dj40p1zcu&fbclid=IwAR2Sq6JzUs_88r1II9uI-_QQf4jEEII5KwQtrkOdOD0kigfFHNZdOnBop7E, а також на сайті державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.