Так, з урахуванням результатів пілотного проєкту з впровадження Інституту «Консультант роботодавця» на базі Дніпропетровської обласної служби зайнятості, з 01 січня 2020 року в роботу всіх центрів зайнятості/філій державної служби зайнятості запроваджено Інститут «Консультант роботодавця» (наказ Державного центру зайнятості  від 27.12.2019№ 160).

Зміни, що запроваджуються в роботі з роботодавцями є вимогою часу та важливою складовою розвитку державної служби зайнятості.

Завданням Інституту «Консультант роботодавця» є побудова якісно нових рівнів взаємодії з роботодавцями через покращення електронних сервісів та модернізацію служби зайнятості на підставі світових практик.

За кожним роботодавцем закріплено Консультанта, який володіє детальною інформацією  щодо функціонування підприємства, його поточної та перспективної потреби у кадрах для вироблення результативних напрямів подальшої співпраці зі службою зайнятості.

Всім роботодавцям надаються індивідуальні послуги з урахуванням виду економічної діяльності, специфіки роботи та чисельності працюючих, а також особливостей розвитку локальних ринків праці.