2 серпня 2019 року в рамках запровадження на Дніпропетровщині  нового проєкту Консультант Роботодавця фахівці обласного центру зайнятості та  Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти ДСЗ завітали з візитом до лідера металургійної галузі України – міжнародної компанії Метінвест–СМЦ. Ця компанія стала першим підприємством, яке співпрацюватиме зі службою зайнятості в новому форматі надання послуг.

У зв’язку з розширенням компанії та створенням нового філіалу у м. Дніпро підприємство нині має гостру потребу в укомплектуванні ряду вакансій за робітничими спеціальностями – стропальник, машиніст крану, майстер ділянки та інші. 

Перевагою Дніпропетровської служби зайнятості є можливість організації професійного навчання безробітних, а саме: Дніпропетровське ЦПТО може забезпечити підготовку фахівців за професією стропальник з використанням елементів дуальної освіти. Враховуючи те, що підприємство вже «на сьогодні» потребує 20 робітників за зазначеною професією, це може стати гарним стартом для поглиблення співпраці з підбору та підготовки безробітних для працевлаштування в кампанії Метінвест за іншими спеціальностями.

По закінченню зустрічі сторони домовились про те, що Дніпропетровська обласна служба зайнятості здійснить підбір претендентів для кампанії Метінвест–СМЦ з числа безробітних, які вже мають кваліфікацію стропальника, а також організує професійне навчання за цією професією на базі Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ.

Дніпропетровську ОСЗ під час зустрічі представляли заступник директора – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Наталія Селякова та директор Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ Лариса Сидорчук, а підприємство Метінвест–СМЦ – начальник філіалу у м. Дніпро Мірза Миколай та начальник управління по персоналу та соціальним питанням Любов Сухова.