07.10.2020 | 12:09

Щодня учасники бойових дій повертаються додому. Проте по-справжньому «повернутись» з війни не так просто. Найкращою адаптацією  до мирного життя, без сумніву, є робота до душі. 

У травні 2020 року Євген повернувся додому, у Юр`ївську територіальну громаду, що на Дніпропетровщині. Пошук роботи довірив фахівцям Відділу надання соціальних послуг Павлоградського міськрайонного центру зайнятості.

Чоловік мав досвід роботи тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва та був налаштований працювати за цією ж професією.

Розв’язання проблем зайнятості безробітних залежить не лише від працівників служби, а й від самої людини – її мобільності, активності, прагнення до роботи.

Як людина дисциплінована, яку загартували роки служби в АТО, Євген дослухався до рекомендацій кар`єрного радника,  активно брав участь у профорієнтаційних заходах, спрямованих на пошук роботи, підготував резюме.  І вже наприкінці серпня був працевлаштований на сільськогосподарське підприємство ТОВ «ТК Техно-Трейд» на посаду тракториста-машиніста.

Євген задоволений новою роботою та атмосферою в колективі.

Щиро зичимо йому успіхів на новому робочому місці.