02.03.2020 | 16:14

Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості працює не лише над пошуком бажаного місця роботи для вивільнюваних працівників, а й сам іноді виступає роботодавцем.

Юлія Павленко, вивільнена працівниця Кременчуцької райдержадміністрації, відтепер працює провідним фахівцем у Кременчуцькому МРЦЗ.

Пані Юлія працювала в Кременчуцькій РДА, останнім часом – у секторі з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, організаціями та ЗМІ  апарату райдержадміністрації, але в грудні 2019 року була попереджена про майбутнє вивільнення. Фахівці центру зайнятості провели заходи щодо ситуації запланованого вивільнення в РДА: зустрічі з людьми, їх анкетування, вивчення інформації про стаж, освіту та зацікавленість у подальшому працевлаштуванні.

Під час зустрічей з працівниками, які підлягали вивільненню, спеціалісти довели інформацію про комплекс послуг, які надає служба зайнятості, а також  поради, як підвищити свій рівень конкурентоспроможності на ринку праці, активно беручи участь у вирішенні питання власного працевлаштування.

Варто зауважити, що фахівці сектору рекрутингу працювали з Юлією протягом довгого часу як із фахівцем, яка висвітлювала новини центру зайнятості на сайті Кременчуцької РДА. Тому, маючи інформацію про її майбутнє вивільнення, їй  запропонували вакансію провідного фахівця Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості.

“Коли я дізналася про вивільнення, то відразу засмутилася, адже не хотіла втрачати роботу , бо дуже до неї звикла, тож ця звістка була для мене немов грім серед ясного неба. Але запропонована робота повністю задовольнила мої очікування.  Я дуже вдячна за сприяння і допомогу та надзвичайно щаслива, що стала частиною цього колективу», – зазначила Юлія Павленко.