24.09.2020 | 15:47

Учора на Донеччині відбувся загальнообласний ярмарок вакансій «Знайдемо роботу разом!», який одночасно пройшов в усіх містах та районах області.

Цього року захід вперше був проведений у дистанційному форматі за допомогою сервісу ZOOM. Під час ярмарку учасники ознайомилися з актуальними вакансіями, поспілкувалися з роботодавцями та отримали корисні консультації від фахівців.

«Завдяки дистанційним онлайн-сервісам ми оперативно реагуємо на потреби роботодавців та розширюємо коло поінформованих щодо послуг і можливостей служби зайнятості. Це дає змогу роботодавцям в умовах карантину підібрати кваліфікованих фахівців, а шукачам знайти робочі місця з гідними умовами праці та заробітною платою», – говорить директорка Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко.

У ярмарку взяли участь понад 200 роботодавців та 2 000 безробітних. А завдяки онлайн-трансляції заходу на офіційній сторінці Донецької обласної служби зайнятості у Facebook було залучено 10 000 глядачів.

Учасники також взяли участь у профорієнтаційному тестуванні із використанням дистанційних сервісів. Більш того, для всіх охочих фахівці центрів провели майстер-класи. Спеціалісти з працевлаштування розповіли про те, як скласти резюме без помилок, на чому варто наголосити в мотиваційному листі і як поводитися на співбесіді, щоб не потрапити на гачок досвідченого HR-спеціаліста.