23.09.2019 | 18:22

Найкращі українські та міжнародні компанії зібрались 21 вересня на Ярмарку вакансій Kyiv Post. Разом з відомими брендами представила свої послуги і державна служба зайнятості.  

У заході взяли участь 50 провідних компаній. Але завдяки службі зайнятості учасники ярмарку змогли довідатися про кар’єрні можливості й на багатьох інших підприємствах. База вакансій служби зайнятості дозволила дізнатись не лише, де існує попит на робочу силу, а й скільки може заробляти майбутній працівник. Щонайменше дві тисячі вакансій передбачають зарплатню від 10 тис. гривень. Зорієнтуватись у виборі професії можна було завдяки тестуванню здібностей за методикою Голланда.

Як зізнаються співробітники служби зайнятості, особливо приємно було спілкуватися з молодими людьми та їх батьками щодо вибору фаху. Неформальне спілкування дозволяє краще вплинути на життєвий вибір. 

Зі свого боку великі роботодавці зазначили, що участь у подібних заходах дозволяє знайти потрібних фахівців і вирішити проблему нестачі кадрів. Розраховуємо, що попит на послуги служби зайнятості зростатиме.

«Участь служби зайнятості у таких заходах підтверджує, що ми нерозривно пов’язані з ринком. Ми готові демонструвати нові методи роботи, ділитися власним досвідом та запозичувати кращі практики у приватного сектору», – розказала присутня на Ярмарку вакансій директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

У заході також взяли участь заступник директора Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк, директор Департаменту політики зайнятості Державного центру зайнятості Любов Бершадська, директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич, директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук та інші.