25.09.2020 | 10:43

У серпні цього року в пошуках роботи Діана Рябченко вирішила звернутися до Новопсковського районного центру зайнятості.

Кар’єрна радниця обговорила з пані Діаною її кар’єрні спрямування, разом скорегували резюме, розглянули етапи підготовки до співбесіди з роботодавцем, словом, напрацювали стратегію пошуку роботи.

Діана за освітою вчитель початкових класів, має досвід роботи в Старобільській школі, деякий час працювала в Харкові інструктором з фітнесу. Жінка заповнила Анкету шукача роботи для рекрутерського резерву Новопсковського РЦЗ.

Активна та вмотивована, Діана наполегливо шукала роботу. І результат не заставив довго чекати. Діані було запропоновано вакансію «Інструктор з фізкультури» у дошкільному навчальному закладі «Теремок». Вона успішно пройшла співбесіду з роботодавцем. Оскільки Діана не мала досвіду роботи з дошкільнятами, вона була направлена на стажування за навчальною програмою «Сприяння збереженню та зміцненню здоров’я, фізичному розвитку дітей у закладі дошкільної освіти». Під керівництвом завідувачки стажерка опановувала організаційну та методичну роботу з дітьми дошкільного віку.

Для Діани стажування – можливість показати себе, свої кращі сторони і водночас можливість ознайомитися з новим місцем роботи та визначитись, чи це дійсно те, чого прагнула.  Директорка садочка за час стажування мала змогу переконатися що, це дійсно та людина, яка потрібна їй  у команді.

Стажування вже закінчилося, його результат – працевлаштування. Заклад отримав молодого, перспективного працівника, дітки садочка –  активного, веселого вихователя з фізкультури, а Діана – новий старт  у своїй кар'єрі.