13.02.2020 | 09:34

Дніпропетровська обласна служба зайнятості активно працює над працевлаштуванням вивільнюваних працівників і має перші результати.

Працевлаштування бухгалтера фінансового управління Синельниківської районної державної адміністрації Яни Довбня – яскравий приклад наполегливості шукача роботи і професіоналізму фахівців служби. 

Пані Яна не залишилася з проблемою пошуку роботи сам на сам. Разом із кар’єрним радником жінка написала резюме та погодила індивідуальний план працевлаштування.

Керуючись порадами фахівців служби зайнятості, жінка активно шукала роботу. На одному з ярмарків вакансій Яну зацікавила пропозиція  роботи  бухгалтера в опорному навчальному закладі Іларіонівської селищної ради. Потенційне місце роботи розташоване в іншому населеному пункті Синельниківського району на відстані 30 км. від місця проживання жінки, тому пані Яна мала певні сумніви. Проте, врахувавши надану інформацію про перспективи кар’єрного зростання та  підвищення рівня заробітної плати, Яна Довбня погодилася з пропозицією запропонованої роботи. 

Так, завдяки сприянню фахівців служби зайнятості вивільнена працівниця вчасно отримала і підтримку, і роботу за фахом, а навчальний заклад – кваліфікованого робітника.