16.10.2020 | 14:54

18 жовтня у Європейський день боротьби з торгівлею людьми відбудеться презентація фільму, який розкриває проблему сучасного рабства.

Уже 13 років поспіль 18 жовтня світова спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який започатковано Європейським парламентом  у 2007 році як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Запрошуємо вас 18 жовтня на презентацію одногодинного відео про те, як виглядає проблема торгівлі людьми та які є ефективні стратегії боротьби з нею.

Тут ви почуєте історії порятунку, поради, які допоможуть розпізнати постраждалого від торгівлі людьми та вчасно повідомити про це відповідним органам.
Спільними зусиллями нам вдасться подолати проблему сучасного рабства всюди та назавжди!
Ми переконані, коли наші рідні, друзі, сусіди, усе наше оточення дізнається про те, як може виглядати процес вербування, як розпізнати ненадійного роботодавця та до кого звернутися по допомогу, нам вдасться зупинити поширення проблеми торгівлі людьми.
Саме тому ми пропонуємо вам стати тією людиною, яка розпочне зміни у своєму місті!

Нам під силу зробити значно більше, ніж часом здається!
Влучна порада знайомому, який шукає роботу, профілактичний буклет, що вчасно потрапляє в руки підлітку, якого запрошують працювати на небезпечне будівництво, репост у соціальній мережі, який зупинить старшокласницю від надсилання інтимних фотографій віртуальному другові – такі прості дії здатні вплинути на статистику торгівлі людьми.

З 18 жовтня відео буде доступне для кожного на ютуб-каналі та Facebook-сторінці Мінсоцполітики.

https://www.youtube.com/channel/UCV48S52Jfftan7zygXqZi5w/videos

https://www.facebook.com/MLSP.gov.ua/