04.03.2020 | 14:22

4 березня круглий стіл із фахівцями Київського міського центру зайнятості та його філій провела директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон. Учасниками заходу також були заступник директора ДЦЗ Юлія Жовтяк, керівники Департаменту реалізації політики зайнятості ДЦЗ Любов Бершадська та Валентина Мельник, а також начальник Управління по роботі з персоналом ДЦЗ Наталка Сінчишена.

Зустріч у форматі діалогу дала можливість обмінятися думками, почути побажання колег, які безпосередньо працюють з клієнтами, виробити бачення подальшої стратегії надання послуг.

«Ми маємо навчитися знаходити рішення в правовому полі, але абсолютно зорієнтовані на клієнта й задоволення його потреб.  Пошук ефективних підходів в обслуговуванні, вихід на новий рівень співпраці з великим роботодавцями  – це ті важливі кроки, які ми, в першу чергу, очікуємо від колег з Київського міського центру зайнятості. Окрім цього, важливим є налагодження зворотного зв’язку з нашими клієнтами», – зауважила О.Макогон.

Уже найближчим часом у КМЦЗ відбудеться стратегічна сесія, де буде обговорено ряд важливих питань, зокрема, роль та місце служби зайнятості на ринку праці столиці а також - що таке бренд служби зайнятості як роботодавця і які є інструменти мотивування співробітників служби.

Всі учасники зустрічі зійшлися на тому, що столична служба зайнятості має все для того, аби бути лідером з надання послуг у сфері зайнятості, зокрема – досвідчених спеціалістів із бажанням розвиватися й працювати відповідно до вимог сучасного ринку.