08.08.2018 | 14:03

7 серпня 2018 року Державне підприємство «Електричні системи», що у Вінниці, спільно з обласною службою зайнятості провели День відкритих дверей.

На захід запросили безробітних, які перебувають на обліку у  Вінниці та найближчих до міста районах. Працівники підприємства провели для учасників заходу екскурсію цехами та розповіли про його роботу.

Безробітні мали можливість на власні очі побачили, як виготовляються схемні джгути та компоненти, що вмикають освітлення та кондиціонер, оживляють двигун та створюють найвищий рівень комфорту в автомобілях «Mercedes».

Представник кадрової служби заводу розповів, що найближчим часом на підприємстві планують відкрити новий цех з виготовлення джгутів для автомобілів «Mercedes» S-класу. Тому підприємство запрошує на роботу в’язальників схемних джгутів, шнурів та кабелів. Наразі підприємство потребує додатково 700 робітників.

Слід зазначити, що на виробництві створені комфортні умови  праці – є зона відпочинку, їдальня, медпункт, у цехах працює система вентиляції та кондиціонування. Тих працівників, які проживають в районах,  безоплатно возить на роботу автобус.

Протягом дня захід відвідали 170 безробітних, 20 чоловік зацікавилися можливістю працевлаштування на підприємстві. Вони заповнили анкети, пройшли коротке тестування та записалися на співбесіду. Можливо, в найближчому майбутньому, колишні безробітні стануть частиною команди ДП «Електричні системи».