оп
06.02.2019 | 18:25

Виконувач обов’язків Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко сьогодні відвідав Київщину.

Під час робочого візиту до Броварського міськрайонного центру зайнятості Валерій Ярошенко разом з директором Київського обласного центру зайнятості Денисом Дармостуком ознайомився з роботою центру, переглянув актуальні вакансії регіону, рівень заробітної плати, яка пропонується підприємствами. Очільник служби зацікавився роботою сектору рекрутингу, а також офісу Збройних сил України, що діє на базі центру зайнятості. Також В. Ярошенко поспілкувався з безробітними, які в цей час перебували на прийомі.

Далі очільник служби відвідав Київський обласний центр зайнятості, де провів нараду, на якій розглянули пріоритетні завдання діяльності обласної служби.

«Головне завдання служби зайнятості в сучасних умовах – надання індивідуальних, адресних послуг нашим клієнтам, а також налагодження постійної ефективної взаємодії з роботодавцями, – зазначив В. Ярошенко. – Цьому допомагають наші нові проекти та напрацювання».

 Окрім того, В. Ярошенко ознайомився з роботою телефонної «гарячої лінії» державної служби зайнятості, що працює в приміщенні Київського обласного центру зайнятості, та відповів на одне з телефонних звернень.