оп
04.12.2018 | 17:14

Сьогодні, 4 грудня, напередодні Дня місцевого самоврядування в. о.   Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Форум прямої демократії», що відбулася в Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості. Серед учасників заходу знані політики та науковці: ректор Інституту підготовки кадрів Радмила Войтович, український політик, дипломат, народний депутат України ІІ-V скликання  Роман Безсмертний, народний депутат України ІV-VІІІ скликання, громадський діяч  Микола Томенко, народний депутат України, голова підкомітету з питань місцевого самоврядування Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Юрій Бублик, керуюча справами виконавчого апарату Київської обласної ради Наталія Семко та багато інших.  

«Державна служба зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування і не тільки щодо працевлаштування. Ми надаємо послуги з питань навчання, перенавчання, професійної орієнтації.  З початку року понад 800 тис громадян змогли знайти роботу завдяки службі зайнятості саме в Україні», – зазначив у  вітальному слові В. Ярошенко.

 Під час панельних дискусій учасники конференції обговорили питання співпраці територіальних громад з державною службою зайнятості, клієнтоорієнтований підхід у наданні соціальних послуг структурами служби, інновації щодо надання соціальних послуг, тенденції зміни зайнятості населення в Україні та світі.