08.08.2019 | 13:12

7 серпня з ініціативи фахівців Одеського міського центру зайнятості в спортивно-оздоровчому комплексі «Академія спорту» відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід «Професія майбутнього, яка покращить світ».

Про це повідомили в Одеському обласному центрі зайнятості.

Мета заходу – визначити психологічну готовність дітей до вибору професії та сприяти формуванню їх творчих здібностей.

Захід пройшов у формі гри, під час якої діти були поділені на групи та отримали завдання – вигадати «професію майбутнього», яка змінила б на краще життя на Землі.

Всі учасники активно включилися до проведення творчого конкурсу, діти відповідально працювали в команді та презентували свої професії.

Школярі вигадали надзвичайно цікаві та корисні професії. Серед найкреативніших слід визначити такі професії, як: «горденолог» – спеціаліст з ландшафтного дизайну, «охоронець для тварин» – людина, яка мешкає в умовах середовища існування того виду тварин, за який відповідає та яким опікується. Але найращою та соціально значущою журі визначило професію «інженер – супервиробник крісла». Це чудо-виріб для людей з обмеженими фізичними можливостями, який може допомогти в подоланні як фізичних, так і суспільних перешкод.

Тож, завдяки фахівцям служби зайнятості діти провели час весело та з користю. А ще – вони залишилися впевненими, що впровадження вигаданих ними професій не лише покращить життя людей, а й зробить наш світ добрішим!