12.03.2018 | 18:26

На Луганщині, за участі Луганського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості створено експериментальний майданчик де будуть навчати громадян України, які перебувають на непідконтрольних районах області.

Про це повідомив директор Луганського ЦПТО ДСЗ Євген Назаров.

«Питання щодо навчання українців, які знаходяться на непідконтрольних територіях Луганщини, виникло вже давно. На сьогоднішній день це пілотний проект, який ще на стадії розробки та має всеукраїнський масштаб. Якщо він виявиться вдалим – досвід буде поширено на всю Україну», - зазначив Є. Назаров.

Так, на початку лютого заявку і програму «Організація дистанційного професійного навчання учнівської молоді та дорослих на тимчасово окупованій території України, в населених пунктах на лінії зіткнення» представила делегація Луганської області на засіданні науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійної (професійно-технічної) освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

До створення майданчику також долучилися навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Луганській області та Золотівський професійний ліцей. Саме на базі Золотівського ліцею навчатимуться студенти, які закінчили загальноосвітні навчальні заклади. Що ж стосується дорослого населення – освітні послуги отримуватимуть на базі Луганського ЦПТО ДСЗ.

Проведення інноваційної діяльності на Всеукраїнському рівні планується на базі Золотовский професійного ліцею на 2018-2020 роки.