11.03.2020 | 18:45

З метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції (COVID-19) та з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації Державний центр зайнятості рекомендує дотримуватися такого порядку дій у період з 12.03.2020 по 03.04.2020:

 1. Директорам регіональних центрів зайнятості, ректорові ІПК ДСЗУ посилити санітарно-епідеміологічні заходи, дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів, дотримання нормативних показників температури повітря та наскрізного провітрювання в приміщеннях).

2. Директорам регіональних центрів зайнятості забезпечити:

- Організацію прийому зареєстрованих безробітних не частіше одного разу на 30 календарних днів відповідно до вимог Закону України «Про зайнятості населення»; у разі наявності підходящої роботи узгоджувати час та дату позапланового відвідування засобами телефонного чи електронного зв’язку.

- Внесення змін до графіків проведення групових та масових інформаційно-консультаційних заходів як для зареєстрованих безробітних, так і для роботодавців.

- Організацію співпраці з роботодавцями з використанням дистанційних форм комунікацій.

- Інформування зареєстрованих безробітних щодо необхідності проходження курсу інформаційного семінару із загальних питань зайнятості на Освітньому порталі Державної служби зайнятості.

- Призупинення направлення працівників державної служби зайнятості на очний етап навчання в ІПК ДСЗУ у період з 16.03.2020 по 03.04.2020.

3. Ректорові ІПК ДСЗУ організувати освітній процес в Інституті з урахуванням рішень Київської міської державної адміністрації та Кабінету Міністрів України.