30.11.2018 | 15:11

29 листопада в м. Хотин відбувся конкурс професійного самовизначення «Міс та Містер професійність». Захід провели за ініціативи Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості та за сприяння управління освіти та відділу культури Хотинської районної державної адміністрації.

Про це повідомили в Чернівецькому обласному центрі зайнятості.

У конкурсі взяли участь 7 пар із навчальних закладів району. Вони представили професії рятувальника, лісника, військового, хореографа, поліцейського, бухгалтера, лікаря.

Конкурсанти мали можливість презентувати обрані професії в досить цікавій та оригінальній формі. Журі оцінювало креативність, змістовність, розкриття теми та художню майстерність. Учасники «Міс та Містер професійність» показали, як виглядають «робочі будні», зробили рекламу обраної професії. Під час «Хвилинки слави» конкурсанти вразили глядачів, продемонструвавши вокальні та хореографічні здібності, а також стали учасниками «Службового роману» та показали неупереджений погляд на нову медичну реформу.

«Під час сьогоднішнього заходу діти продемонстрували важливість обраної професії, наскільки вона є затребуваною на ринку праці. Можу з упевненістю сказати, що вони оберуть саме таку професію. Учасники конкурсу показали не тільки акторські таланти, але й на відмінно «вжилися в професію». Головне, щоб у майбутньому вони стали найкращими у своїй справі, любили те, чим займаються, тоді роботодавці неодмінно будуть ставати за ними в чергу,» - зазначила директор Чернівецького обласного центру зайнятості, голова журі Любов Кожолянко.

Перемогу здобули учні Хотинської гімназії, які презентували професію  військового, друге місце – учні Хотинської ЗОШ №1 (професія лікаря), третє місце - Хотинський технікум (професією бухгалтера).

Переможців та учасників конкурсу привітали народні депутати України Максим Бурбак та Василь Амельченко.