05.10.2020 | 16:43

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася державна кваліфікаційна атестація з професії «В’язальник трикотажних виробів та полотна». Протягом 6 місяців слухачі опановували спеціалізації майстра-модельєра і майстра-виконавця. На атестації були представлені кваліфікаційні роботи, виконані спицями, гачками та на в’язальних машинах: дитячі сукні, шарфи, шапки, серветки, рукавички. Зі свого боку, члени атестаційної комісії відзначили високу якість виконання, складність обробки та оригінальність переважної більшості виробів. Отримавши свідоцтво державного зразка про здобуття 3 кваліфікаційного розряду, випускники мають гарні перспективи подальшої роботи за фахом.

Нагадуємо, що в структурі служби зайнятості є 11 центрів професійно-технічної освіти, що здійснюють професійне навчання безробітних за 95 робітничими професіями та багатьма напрямами курсів цільового призначення.

Електрогазозварник, слюсар, верстатник, токар, кравець, манікюрник, перкукар, фахівець сфери IT і навіть коваль чи майстер лозоплетіння. І це лише десята частина освітніх можливостей ЦПТО ДСЗ.

Увесь перелік професій тут https://is.gd/kmt2T4

Як стати слухачем ЦПТО і що для цього потрібно? Читайте на сайті https://is.gd/mmu25t   або ж зверніться в будь-який центр зайнятості по консультацію.