30.08.2019 | 12:02

Учора, 29 серпня, в ІА Мост-Дніпро, відбулася пресконференція «У Дніпрі стартують перші в Україні курси кар'єрних консультантів в рамках пілотного проєкту Dnipro Career Hub».

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній службі зайнятості.

З журналістами спілкувалися: керівник платформи Career Hub у Центрі «Розвиток КСО» (CSR Ukraine) Тарас Деркач, засупник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Раїса Малоіваненко, Голова правління Центр «Розвиток КСО» (CSR Ukraine) Марина Саприкіна.

CSR Ukraine розпочала роботу напрямку Career Hub п’ять років тому, розвиваючи співробітництво між компаніями, закладами освіти, центрами зайнятості та приватними кадровими агентствами, щоб сприяти розвитку кар’єри для молоді та вирішувати проблеми свідомого вибору професії, молодіжної міграції, відсутності практичного досвіду.

Центр «Розвиток КСВ» створює на Дніпропетровщині Dnipro Career Hub як платформу для співробітництва між держустановами та роботодавцями для того, аби створити умови, що сприятимуть кар’єрному розвитку населення регіону.

У рамках своєї діяльності Dnipro Career Hub надасть можливості для громадян отримати консультації з питань побудови кар’єри, пройти тренінги з розвитку навичок працевлаштування та знайти бажану роботу.

Заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Раїса Малоіваненко розповіла, що спільно з громадськими організаціями служба зайнятості розвиває якісні сервіси для роботодавців та шукачів роботи, створює простір для реалізації кар’єрних можливостей безпосередньо в регіоні.

«Зараз планується підписання Меморандуму між центром «Розвиток КСВ» та Державним центром зайнятості. Сподіваємось, що наша спільна робота в частині допомоги шукачам роботи в побудові власної кар’єри сприятиме підвищенню рівня зайнятості та зменшенню напруги на регіональному ринку праці», – зауважила Раїса Малоіваненко.