04.09.2019 | 11:30

З початку серпня 2019 року в приміщенні Черкаського міського центру зайнятості розпочав роботу «Офіс роботодавця». Першим клієнтом «Офісу» стала компанія ТОВ «Роботіка кабель».

Про це повідомили в Черкаському обласному центрі зайнятості

Під керівництвом організаторки з персоналу Марини Погребенник здійснюється підбір персоналу на посади в'язальника схемних джгутів, кабелів та шнурів до автомобілів.

Зокрема, створена команда із 4 спеціалістів, серед яких працюють колишні безробітні – психологи та hr-менеджери за освітою.

Відділ рекрутингу спільно з відділами взаємодії з роботодавцями та працевлаштування населення організовують щотижневі ярмарки вакансій, презентації роботодавця, індивідуальні зустрічі з претендентами в режимі онлайн.

Під час заходів шукачі роботи дізнаються всю необхідну інформацію про підприємство, вимоги до кандидатів на посади, соціальні гарантії.

Результатом активної співпраці ТОВ «Роботіка кабель» та фахівців міського центру зайнятості стало працевлаштування 41 особи; водночас в процесі оформлення на роботу – 16 осіб.

«Офіс роботодавця» розташований у приміщенні центру зайнятості, тому шукачі роботи, не гаючи надаремно час, отримують можливість пройти співбесіду з роботодавцем, обмінятися контактними даними, дізнатися про деталі працевлаштування та укласти трудовий договір», –розповідає начальник відділу рекрутингу Черкаського МЦЗ Надія Кіндик.

Фахівці центру зайнятості запрошують до співпраці роботодавців, гарантуючи кваліфіковану допомогу, супровід та індивідуальний підхід у пошуку працівників.