оп
16.05.2019 | 18:50

Сьогодні вперше в Києві, на території Національного комплексу «Експоцентр України», відбувся масштабний Благодійний Фестиваль для дітей-сиріт «Мама+Я». 12 років поспіль цей фестиваль проводився в різних містах України: Дніпрі, Запоріжжі, Кропивницькому.

Організаторами  фестивалю в Києві стали Благодійний Фонд «Мама+Я», державна служба зайнятості та Тalant school Наталії Могилевської. Медіа-партер – Національна спілка журналістів.

«Державна служба зайнятості завжди є активним учасником таких заходів. Адже одним із напрямків нашої роботи є профорієнтація, яка дозволяє кожній дитині розкрити  її потенціал і реалізувати його повною мірою», – зауважила заступник Голови  Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк.

Наталя Сивак, директор Благодійного Фонду «Мама плюс Я», зауважила, що фестиваль – це майданчик для саморозвитку та самореалізації дитини-сироти. "Кожна дитина, яка має талант, зможе на нашому заході його розкрити. Ми маємо 4 локації – сцена, де дитина зможе показати спів, гру на музичних інструментах, виставка дитячих робіт, спеціальна локація для дітей, які люблять грати у футбол, а також "Веселі старти". Кожен учасник  отримає подарунки, а переможці – планшети, ноутбуки або спортивний інвентар", – зазначила Н. Сивак.

На фестивалі було розміщено понад 70 інтерактивних майданчиків з різними локаціями, на яких волонтери фонду «Мама+Я» проводили рухливі ігри. Спеціалісти відділу профорієнтації Київського обласного та міського центрів зайнятості проводили професійну діагностику дітей, а потім коментували результати психологічного тестування та надавали рекомендації щодо вибору майбутньої професії.

 Вразили організатори фестивалю і численними майстер-класами на будь-який смак, які проводили представники навчальних закладів Києва та області, а також Рівненського центру професійно-технічної освіти. Це плетіння з лози, декорування капкейків (прикраси з мастики), виготовлення ляльок-мотанок, витинанок та паперових квітів, плетення косичок, розпис хною, виготовлення браслетів з ґудзиків, розпис на нігтях плетення браслетів із стрічок та багато іншого.

Народна артистка України Наталія Могилевська разом із своїми учнями із Тalant school виконала пісню «Personal Jesus», присвячену Кузьмі Скрябіну.  Нагадаємо, що співак багато років поспіль підтримував Благодійний Фестиваль та був його незмінним учасником.

 Приємно, що двоє діток-вокалістів, учасників фестивалю, отримали від Наталії Могилевської безкоштовні сертифікати на навчання в Тalant school.

У цілому в заході взяли участь майже 1000 дітей-сиріт з Києва та Київської області. Організатори фестивалю створили цікаву фотозону, де кожна дитина могла зробити світлину на згадку. Протягом свята малечу розважали аніматори в костюмах казкових героїв, які щиро обіймали діток та дарували їм теплоту своїх сердець.

До відома:

Профорієнтаційні заходи в системі служби зайнятості проводяться відповідно до Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017–2020 роки.

Зокрема, Програмою передбачено інформування школярів та їх батьків про світ професій, особливо тих, які представлені на ринку праці.

 

.