05.10.2020 | 12:37

 

Стоматологія «Гранд», що в Дарницькому районі м. Києва, останніх  три роки активно співпрацює зі службою зайнятості, працевлаштовує за направленням осіб із числа внутрішньо переміщених осіб. Чому? Бо власниця клініки розуміє потреби переселенців, як ніхто. Свого часу Олена Володимирівна разом з сім’єю мешкала в місті Горлівка Донецької області, працювала викладачем у місцевому медучилищі. Її місто не оминула війна. Обставини склалися так, що довелося терміново виїжджати з Горлівки. Переїхала в Київ, і, звичайно, на новому місці потрібно було починати трудову діяльність спочатку. Олена Володимирівна вирішила відкрити стоматологічну клініку, бо мала для цього все необхідне – знання і досвід.

Пані Олена звернулася до Дарницької філії КМЦЗ за допомогою в укомплектуванні штату. У службі зайнятості їй допомогли підібрати фахівців з числа переселенців, а також надали компенсацію за працевлаштування таких працівників.

Як відомо, держава заохочує найм осіб з числа переселенців. Зокрема, п. 1 ч. 1 ст. 24-1 Закону України про зайнятість населення передбачає компенсацію витрат роботодавця на оплату праці (але не вище середнього рівня зарплати, що склався у відповідному регіоні за минулий місяць) за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа ВПО на умовах строкових трудових договорів тривалістю не більше 6 місяців, за умови збереження гарантій зайнятості такої особи протягом періоду, що перевищує тривалість виплати у два рази.