16.05.2019 | 11:00

15 травня Київський міський центр зайнятості організував прес-тур на легендарне підприємство ДП «Антонов». 

Представники медіа-спільноти мали можливість поспілкуватися з керівництвом Державної служби зайнятості (Центрального апарату) та ДП "Антонов", побачити складальний цех найбільшого у світі серійного транспортного літака АН-124 «Руслан» та дізнатися про його рекорди, відвідати лабораторію випробувань на міцність, побачити тренажер-капсулу, фюзеляж другого екземпляру літака АН-225 «Мрія-2».

Під час брифінгу на запитання журналістів відповідали: в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, віце-президент з виробництва ДП "Антонов" Віталій Читак, директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич, начальник відділу кадрів ДП "Антонов" Вадим Гордієнко та голова Святошинської районної адміністрації в м. Києві Володимир Каретко. 

В. Ярошенко зауважив, що служба зайнятості веде постійну роботу задля вивчення кадрових потреб роботодавців. «ДП «Антонов», без перебільшення, бренд. Це підприємство з історією, традиціями та соціальними гарантіями для працівників. Мета нашого візиту сьогодні – популяризувати професії авіаційної галузі. Наразі в базі Київського міського центру зайнятості є понад 90 актуальних вакансій на ДП «Антонов», серед яких інженер-конструктор, енергетик, слюсар-ремонтник", - зауважив В. Ярошенко.

Віталій Читак поінформував присутніх про розріз вакансій на підприємстві, про можливість навчання та стажування на ДП «Антонов», про умови праці та соціальні гарантії для працівників. 
«На підприємстві працюють представники понад 200 професій та спеціальностей, штат конструкторів і вчених, що працюють у 35 наукових напрямках, зокрема таких рідкісних як аеродинаміка й міцність літальних апаратів, механіка, гідравліка, теплотехніка, тощо», – додав В. Читак.