оп
11.10.2018 | 12:42

Учора, 10 жовтня, Київська обласна служба зайнятості гостинно зустріла учасників навчально-методичного семінару для провідних інспекторів з питань запобігання та виявлення корупції обласних центрів зайнятості.

Учасники заходу  відвідали Бородянську районну філію Київського обласного центру зайнятості та ознайомилися з роботою одного з підприємств – компанії «Надежда», що є визнаним в Україні лідером з постачання,  зберігання, зливу та транспортування зрідженого газу.

У заході взяв участь заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Роман Криган. Він, зокрема, зазначив: «Сьогодні боротьба з корупцією на всіх рівнях дозволить не лише викорінити  порушення законодавства, а й стане запорукою розвитку громадянського суспільства».

У рамках заходу також відбулася нарада, під час якої директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук розповів присутнім про ситуацію на ринку праці Київщини.

 «Ми бачимо, що серед роботодавців зростає довіра до служби зайнятості, – наголосив Д. Дармостук. – Усе більше потужних підприємств області звертаються до нас з пропозиціями співпраці. Тому посилення зв’язків з роботодавцями є одним з першочергових завдань обласної служби зайнятості».

На завершення зустрічі Р. Криган вручив учасникам семінару – провідним інспекторам з питань запобігання та виявлення корупції обласних центрів зайнятості – сертифікати про підвищення кваліфікації в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості і подякував за плідну роботу.