оп
08.02.2019 | 13:06

Учора, 07 лютого 2019 року, у приміщенні Будинку профспілок обласна служба зайнятості провела міський ярмарок вакансій для населення, зокрема для молоді та соціально незахищених верств населення.

Про це повідомили в Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

На ярмарку 400 шукачів роботи мали змогу поспілкуватися з 28 представниками роботодавців міста, які презентували майже 500 актуальних вакансій. Пропонувалися вакансії як для робітників, так і для спеціалістів найрізноманітніших професій та спеціальностей.

 «У пріоритеті роботи служби зайнятості – піклування про соціально незахищених людей, які шукають роботу. Ми прагнемо індивідуально підходити до потреб кожної людини задля кращого і швидшого працевлаштування. Тому нам довіряють як шукачі роботи, так роботодавці», – зазначила директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

За її словами, у службі зайнятості із січня цього року впроваджено інститут кар’єрного радника, який дозволить забезпечити  індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості не лише під час працевлаштування, а й після нього. Це не лише допомога в пошуку роботи, а й закріплення на новому робочому місці.

«У роботі з кандидатами на вакансію, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, фахівці Дніпровського міського центру зайнятості застосовують активні програми, які запобігають довготривалому безробіттю. Найефективнішою сьогодні є індивідуальна робота за підходом кейс-менеджменту, а також проведення масштабних інформаційних заходів, як сьогодні», – додав директор Дніпровського міського центру зайнятості Юрій Ніколаєв.

Учасники заходу мали можливість отримати консультації з профорієнтації, рекомендації та поради фахівців щодо організації процесу пошуку роботи та розвитку навичок самопрезентації. Окрім того, шукачів роботи інформували про можливість проходження профдіагностичного обстеження в онлайн режимі за допомогою спеціальної платформи «Моя професія: консультаційна мережа».

За результатами заходу третина шукачів роботи виявила бажання продовжити діалог з представниками роботодавців безпосередньо на підприємстві. Можливо, це стане вирішальним кроком до працевлаштування.