11.11.2023 | 15:47

 Рік. Рік нескореності та незламності. Попри всі виклики, місто продовжує жити,  завдяки сміливим та згуртованим херсонцям.

Життя ж самих мешканців Херсонщини змінилося через війну докорінно. Одна з найперших ланок, яка постраждала найбільше – ринок праці. Пошук роботи став головною проблемою для більшості жителів деокупованих територій через те, що значна кількість підприємств повністю або частково були зруйновані.

У цей непростий для всіх період, Херсонська обласна служба зайнятості допомогла кожній людині, яка звернулася із своїм запитом. За час після деокупації близько 12 тисяч шукачів роботи звернулися до служби. Понад 1700 осіб отримали профорієнтаційні послуги. Знайшли своє постійне місце роботи 834 особи. Не може не радувати і той факт, що люди змінюють своє професійне життя і обирають більш актуальні професії на ринку праці. Наразі вже видано 272 ваучера на навчання для здобуття нової професії й спеціальності. Незабаром запрацює мобільний центр зайнятості. Наразі завершується оформлення всіх необхідних документів.

Продовжується й плідна співпраця із роботодавцями та партнерами. За період деокупації 1911 роботодавців скористалися послугами служби зайнятості. На сьогоднішній день у всіх 17 деокупованих громадах Бериславського та Херсонського районів прийняті розпорядження з військовими адміністраціями про виконання суспільно корисних робіт. Поповнили лави «Армії відновлення» й отримали тимчасове оплачуване робоче місце 1003 особи, які внесли свій особистий внесок у відбудову та відновлення територіальних громад Херсонщини. Служба спрацювала і у налагодженні комунікації з громадськими організаціями, які в свою чергу, скеровували шукачів роботи доєднуватися до «Армії відновлення».

Все це не просто слова і цифри, це люди, яким служба зайнятості вже допомогла покращити своє життя. Кожна історія, яка увінчується успіхом, надихає на подальші звершення. В такі моменти розумієш, що всі ми, українці й українки, як ніколи зараз єдині й спільними зусиллями, кожного дня наближаємо нашу перемогу!

Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям слава!