09.10.2020 | 16:44

Те, що #робота_є на будь-які запити шукачів і знайти її можна, було б бажання, найкраще ілюструють історії людей, які через проблеми зі здоров’ям чи певні життєві обставини зазнають труднощів у працевлаштуванні.

Богдан Андреєв з Новограда-Волинського за шість років після закінчення навчального закладу вже вп’яте змінює робоче місце. Причина – певні проблеми зі здоров’ям, у зв’язку з чим він має групу інвалідності та обмеження з вибором роботи. Уже встиг попрацювати робітником у лісомисливському господарстві, слюсарем на каменедробильному заводі, пудрівником на кондитерському підприємстві і сортувальником сировини на заводі керамічних виробів. Кожне робоче місце він знаходив за допомогою фахівців Новоград-Волинського міський центр зайнятості.

Востаннє пошук роботи зайняв майже півроку. Керівниця сектору рекрутингу центру зайнятості Олена Черненко особисто зв’язувалася з кадровими службами підприємств, аби знайти для клієнта підходящу вакансію. І ось у вересні авторитетний роботодавець – ТОВ "Церсаніт-Інвест" запропонував молодому чоловікові спеціалізоване робоче місце – ливарника на машинах для лиття під тиском.

Новою роботою Богдан дуже задоволений: з обов’язками справляється, та й умови праці враховують його стан здоров’я. “Хто хоче працювати, того не зупинить карантин. Рецепт для цього простий: віра в себе та бажання працювати!" – переконує Богдан Андреєв.