30.09.2020 | 17:13

Всеукраїнський молодіжний форум "Кар’єра зі школи: вибір і планування" відбувся 30 вересня в режимі онлайн. Учасники форуму обговорили нагальні питання організації профорієнтаційної роботи з молодими людьми, роль і завдання кожного учасника цього процесу, шляхи розбудови й удосконалення системи професійної орієнтації в Україні.

Учасники панельних дискусій поділилися своїм досвідом, висловили власне бачення цієї проблематики, домовилися про спільну роботу і взаємодію у сфері професійної орієнтації молоді.

Цікавими були конкретні практики й проєкти, особливо ті, які застосовуються у карантинний період. Державна служба зайнятості є ініціатором й активним учасником багатьох з них, перебудовує свою профорієнтаційну роботу з молоддю, відповідаючи на виклики сьогодення.

Спікери від служби зайнятості – Інна Бондіні та Ірина Вознюк – ознайомили учасників форуму з основними напрямами профорієнтаційної роботи та інноваційними інструментами, які використовує державна служба зайнятості в роботі з учнями та їх батьками, педагогічними працівниками та роботодавцями.