06.10.2020 | 15:37

 

Справжній рекрутинг - це коли знаходиш для людини саме те, що вона шукала, водночас повністю задовольняєш потреби компанії.

Яскравим прикладом взаємодії відділу рекрутингу, що діє на базі Черкаського міського центру зайнятості, з місцевими роботодавцями є співпраця з ТОВ «Група Венето». Днями з метою підбору персоналу проведено чергову презентацію роботодавця для безробітних. Заступник директора підприємства Олександр Панченко розповів присутнім про відкриття нового напрямку роботи – пошиття медичного одягу, ознайомив з актуальними вакансіями на підприємстві, наголосив на потребі у працівниках.

Результативною є історія працевлаштування черкащанки Яни Володарської, яка, у зв’язку із скороченням, розпочала пошук роботи та розмістила своє резюме на пошукових сайтах. Попередньо жінка працювала в галузі освіти спеціалістом відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи. Фахівці відділу рекрутингу під час чергового моніторингу пошукових сайтів та підбору необхідних кадрів для ТОВ "Черкаський обласний Центр Служби крові "Черкаси-Плазма" ознайомилися з резюме Яни. Невдовзі відбулася успішна співбесіда претендентки на роботу з роботодавцем. Сьогодні пані Яна із задоволенням працює на посаді секретаря керівника. Роботодавець же задоволений оперативністю пошуку працівника. «Нова робота для мене, як нова сторінка життя. Враження тільки позитивні: чудовий колектив та умови праці», - ділиться враженнями Яна Володарська.

Сьогодні,  під час адаптивного карантину, заклади охорони здоров’я потребують оперативного укомплектування штату. Так, нещодавно фахівці відділу укомплектували посаду інженера з охорони праці в Комунальному некомерційному підприємстві "Обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради". На посаду працевлаштовано черкащанку Наталію Осіян, яка попередньо працювала не тільки у сфері охорони праці, але й очолювала відділ кадрів.

Успішним працевлаштуванням також завершився підбір кадрів на посаду старшого інспектора відділу організаційної, кадрової роботи та діловодства в Південно-західному регіональному центрі страхового фонду документації. Рекрутери здійснили професійний та фаховий відбір кандидатів, провели ряд співбесід і в короткий термін підібрали шукача. Цим кандидатом стала Тетяна Тернова. За освітою жінка хімік, а за професійним досвідом – інспектор з кадрів.

Черкаський міський центр зайнятості запрошує всіх охочих до співпраці щодо здійснення рекрутингової форми роботи і пропонує допомогу в якісному підборі персоналу та пошуку бажаної роботи.