09.10.2020 | 12:53

 

Після повернення додому з АТО Микола Стецьків звернувся по допомогу в працевлаштуванні до Львівського міського центру зайнятості, де й отримав одноразову виплату допомоги з безробіття для розвитку власної справи. Мати оригінальну бізнес-ідею замало, потрібно обміркувати наперед п’ять, а й то десять кроків. Разом із дружиною дійшли спільної думки: будуть вирощувати полуницю. Чому саме цю ягоду? Микола розповідає: «Ми з дружиною виховуємо 4 синів і 1 доньку. Пригадав момент, коли наші діти вперше потрапили на грядку з полуницею. Їх емоції неможливо передати словами. Адже вони виросли в місті, земля і кущі полуниці були для них своєрідним атракціоном – щось нове і нестандартне, яке можна зірвати і з’їсти. Саме тому й сфокусувалися на цій ягоді».

Одначе не лише вирощує екологічну чисту полуницю власник ферми «Файна Berry», він чи не єдиний в Україні займається агротуризмом, запрошуючи на свою ягідну плантацію гостей з міста. А вони мають змогу і самостійно позбирати полуницю, і разом з родиною відпочити на лоні природи. Нещодавно «полуничний барон» (так тепер називають на Львівщині Миколу) навіть влаштував для маленьких вихованців дошкільного закладу ягідний фест!

Віднедавна Микола Стецьків почав вирощувати ще й лаванду, адже він надзвичайно любить експериментувати, пробувати щось нове. А ще Микола завжди готовий поділитися своїм досвідом з іншими безробітними чи учасниками АТО під час семінарів, тематичних зустрічей, форумів, які організовує служба зайнятості. А розповісти новачкам він має що, адже бізнес, за його словами, справа не проста, але цікава та прибуткова.