05.06.2019 | 17:45

Днями спеціалісти Харківської обласної служби зайнятості провели Ярмарок вакансій «Вчись та працюй в Україні» для учнівської молоді та безробітних.

Про це повідомили в Харківському обласному центрі зайнятості.

Близько 20 роботодавців представили понад 400 вакансій. Роботу пропонували великі виробничі підприємства, ІT-компанії та торговельні мережі. Відвідувачі мали змогу ознайомитися з базою вакансій Харківської обласної служби зайнятості, а це 4,6 тис. пропозицій роботи в  регіоні.

За словами заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолія Бабічева, ярмарок вакансій доводить, що робота в країні є, а молодь має перспективи для навчання та можливості для подальшої самореалізації.

«Ярмарок вакансій «Вчись та працюй в Україні» до Міжнародного дня захисту дітей вже став традиційною подією, яку Харківська обласна служба зайнятості проводить спільно із соціальними партнерами. Важливість цього заходу складно переоцінити, адже саме тут шукач роботи може напряму поспілкуватися з роботодавцем, дізнатися про умови праці, записатися на співбесіду і, зрештою, успішно працевлаштуватися», – зауважив заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих.

Фахівці службі зайнятості надавали всім охочим консультації з питань працевлаштування, допомагали створювати резюме та радили, як проходити співбесіду із роботодавцем. Для молоді, яка ще не визначилася з напрямком професійної реалізації, працювала система тестування щодо визначення професійних здібностей.

Спеціалісти Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розповіли про попит на робітничі професії та можливість їх здобуття в навчальному закладі, а також навчили присутніх робити зачіски та виготовляти брелоки на гравірувальному станку.

Представники провідних навчальних закладів Харкова презентували свої навчальні програми, проводили оригінальні презентації і майстер-класи. Освітяни приваблювали відвідувачів хімічними дослідами, експериментами з робототехнікою і модними показами. Діти разом із дорослими готували смачні млинці й канапки, виготовляли квіти з елементами аплікації на папері та друкували іграшки на 3D-принтері.

Загалом ярмарок вакансій викликав цікавість як у харків’ян, так і у гостей міста. Учасники заходу із задоволенням спілкувалися з роботодавцями та отримували поради щодо успішного працевлаштування.