03.09.2019 | 18:12

Обрати професійне навчання набагато легше і цікавіше, коли ти на власні очі бачиш заклад, викладачів та, власне, умови навчання. Так, на запрошення Рівненської районної філії обласного центру зайнятості безробітні побували в одному з найбільших навчальних відділень Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ (далі- Рівненське ЦПТО ДСЗ).

Про це повідомили в Рівненському обласному центрі зайнятості.

У Рівненському ЦПТО ДСЗ готують кваліфікованих робітників для сфери туризму, побутового обслуговування,  готельного господарства та ресторанної справи. Слухачі проходять навчання за професіями «Адміністратор», «Агент з організації туризму», «Покоївка», «Кухар», «Кондитер», «Бармен», «Офіціант», «Майстер ресторанного обслуговування», «Перукар (перукар-модельєр)», «Манікюрник», «Педикюрник», «Косметик», «Візажист».

Разом зі старшим майстром Рівненського ЦПТО ДСЗ Майєю Сульжик група побувала в навчальних кабінетах, лабораторіях та майстернях: зокрема, оглянули  «Ресторан», «Бар», «Банкетний зал», «Салон краси», «Туристичну фірму», кухню-лабораторію з усіма необхідними для організації процесу навчання цехами.

Безробітних приємно вразила атмосфера навчального відділення, адже майстерні, лабораторії та кабінети оснащені сучасним обладнанням та мультимедійними комплексами. Тут є чому навчитися! До того ж, навчальний заклад тісно співпрацює із роботодавцями, тому питання майбутньої роботи випускників постійно на контролі.

 Важливою стала інформація і про комфортабельний гуртожиток готельного типу. Він розташований практично в одному із відділенням приміщенні та має всі зручності.

Стільки цікавої та корисної інформації поза сумнівом спонукало безробітних до вибору: за професіями агента з організації туризму, манікюрника, візажиста та кравця безробітні вже написали заяви про зарахування на навчання!

Довідково: в Україні функціонують 11 Центрів професійно-технічної освіти ДСЗ, які  запрошують слухачів з усіх регіонів.