21.09.2020 | 12:12

Бережанка Зоряна Головацька, економіст за професією, ніколи б не подумала, що хобі – ремонт та шиття одягу – допоможе їй знайти роботу мрії.  Сьогодні вона працює в швейному цеху ФОП Катерини Войчишин, який займається виготовленням жіночої білизни для сну і відпочинку під власною торговою маркою «Martellе», відомою як в Україні, так і за кордоном.

У липні 2020 року, втративши роботу менеджера з постачання, жінка звернулася до Бережанської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, аби якнайшвидше працевлаштуватися.

Оскільки під час карантину підходящих вакансій не було, кар’єрна радниця запропонувала пані Зоряні здобути нову професію. Під час співбесіди з фахівцем з профнавчання Зоряна розповіла про своє давнє хобі, отож їй порекомендували пройти навчання за професією «швачка» в Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за індивідуальною формою. Теоретична частина в Центрі велася онлайн,  практична ж – у роботодавця.

«Я надзвичайно рада, що мені випала можливість своє хобі перетворити на постійний заробіток та працювати у ФОП Катерини Войчишин», –розповідає пані Зоряна.