13.10.2020 | 15:35

Олександр Кузьменко брав участь у бойових діях на Сході країни майже три роки.

У 2019 році, після завершення терміну служби, він повернувся в рідне село Хлистунівка Городищенського району, що на Черкащині, де його чекали дружина та двоє синів.

Аби знайти роботу,  чоловік звернувся до районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

За період перебування на обліку як безробітний, Сергій отримував профорієнтаційні послуги, виконував рекомендації кар’єрного радника, займався самоосвітою на онлайн-платформах  служби зайнятості, а також встиг попрацювати на тимчасових роботах у ПП «Мліївська цегла».

Та все ж, визначивши для себе трудові пріоритети, знову підписав контракт на військову службу у Збройних силах України терміном три роки. Відтепер Олександр Кузьменко – заступник командира бойової машини-навідника-оператора зі званням молодший сержант.

З нагоди Дня захисника України бажаємо Олександру та всім захисникам Батьківщини безхмарного неба, миру та добробуту. А всім, хто шукає роботу – успішного працевлаштування!

Довідково:

З початку 2015 року послугами служби зайнятості скористалися 121,7 тис. колишніх бійців АТО/ООС, зокрема 116,5 тис. осіб мали статус безробітного. Допомогу по безробіттю отримували 111,3 тис. колишніх учасників АТО/ООС.

За сприяння служби зайнятості з початку 2015 року роботу отримали 43,5 тис. осіб з числа учасників АТО/ООС. Зокрема, одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи отримали 3,5 тис. ветеранів бойових дій на Донбасі.

Професійне навчання за направленням державної служби зайнятості з початку 2015 року проходили 10,8 тис. осіб з числа учасників АТО/ООС. До громадських та інших робіт тимчасового характеру за цей період було залучено 12,3 тис. чоловік.

Протягом січня-вересня 2020 року послугами державної служби зайнятості скористалися 22,5 тис. демобілізованих із зони конфлікту, з них 19,8 тис. осіб мали статус безробітного (у т. ч. 1,6 тис. осіб мають інвалідність). Допомогу по безробіттю отримували 18,9 тис. осіб ( з них – 1,5 тис. осіб з інвалідністю).

За сприяння служби зайнятості  з початку 2020 року роботу отримали 4,7 тис. учасників АТО/ООС, з них 4,6 тис. безробітних (у т. ч. 166 осіб з інвалідністю).