19.10.2020 | 12:59

 

Карантин не завадив шукачці Яні Дулько знайти роботу, адже вона заручилася підтримкою професіоналів своєї справи – рекрутерів Луцького міського центру зайнятості.

Шукачка мала вищу освіту та незначний досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку. Незважаючи на те, що самостійні  пошуки роботи були тривалими і багато співбесід закінчувалися відмовою у працевлаштуванні через недостатній досвід, дівчина впевнено йшла до своєї мети – знайти хорошу роботу. Така наполегливість дала свої результати.

По допомогу у працевлаштуванні пані Яна, звернулася у відділ рекрутингу Луцького міського центру зайнятості. Під час консультації фахівець Олена Михайловська поінформувала клієнтку про вакантні посади за професією бухгалтер. Свій вибір Яна Дулько зупинила на вакансії від підприємства «БОГОДАР». Тож їй організували співбесіду з роботодавцем.

І шукачка, і роботодавець знайшли спільну мову, тож дівчина отримала бажане місце праці і досягла своєї мети. Яна  Дулько радить усім, хто залишився без роботи у період карантину, не впадати у відчай, а реально оцінити свої можливості та звернутися у службу зайнятості, зокрема у  відділу рекрутингу. Тут обов’язково допоможуть із працевлаштуванням. Дівчина впевнилася: того, хто хоче працювати, не зупинить і карантин!