20.07.2020 | 17:24

Ми живемо у фантастично цікавий час. Завдяки технологіям потреби в людській праці скорочуються, життєвий сценарій, який був звичний для попередніх поколінь, уже не працює. Епідемія коронавірусу також вплинула на життєдіяльність мільйонів людей в усьому світі. Багато з нас сьогодні використовують різноманітні освітні інтернет-платформи, на яких можна пройти навчальні курси та підвищити рівень власної компетентності. Напрямок і тривалість навчання – вибір за вами. Головне, мотивація і наполегливість.

Саме тому міжнародна платформа онлайн-освіти Coursera відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до освітніх програм для зареєстрованих безробітних. Мета цієї  ініціативи Coursera – допомогти безробітним громадянам здобути додаткові знання та розвинути навички для подальшого успішного працевлаштування.

Безробітні Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Анастасія Бєлая та Тетяна Іванова скористалися цією ініціативою. Після онлайн-консультації з фахівцями служби зайнятості, отримавши безкоштовний доступ для реєстрації на цій платформі (https://www.coursera.org/), обрали курси, які їх зацікавили, сумлінно поставились до проходження навчального курсу та передчасно завершили навчання, отримавши відповідні сертифікати міжнародного зразка.

Завдяки курсам від провідних університетів світу Анастасія та Тетяна  поглибили свої знання у сфері фінансів та психології, набули впевненості у власних силах. Анастасія вирішила не зупинятись на досягнутому і продовжила навчання за іншим напрямком. Тетяна також розмірковує над тим, аби продовжити навчання.

Нагадуємо, що  міжнародна платформа Coursera відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до освітніх програм для безробітних. Це 3800 онлайн-курсів від кращих університетів та галузей промисловості. Детальніше тут: https://is.gd/akZ2mm 

Якщо ви втратили роботу через пандемію, скористайтеся шансом – зареєструйтеся до 30 вересня через службу зайнятості на онлайн-курсі за напрямком, який цікавить саме вас!