29.08.2019 | 15:27

Кухар – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку для того, щоб творити. Професія кухаря – одна з найдавніших і водночас актуальна. Володіти мистецтвом кулінарії – особливий талант, адже одна справа просто втамувати голод, зовсім інша – отримати задоволення від страви.

Підтвердження результатів неформального професійного навчання за направленням державної служби зайнятості – це саме та послуга, яка дає можливість громадянам підтвердити компетенції кухаря. Це чудова можливість та гарна перспектива для тих, хто знає як готувати, уміє це робити, а підтвердити це можливості не має.

На початку серпня Марина Томанова звернулася по консультацію до фахівців Вознесенської міськрайонної філії щодо можливостей отримання професії кухаря, адже мала пропозицію працевлаштування до дитячого садочка. Оцінивши стан речей, наявність практичного досвіду та відсутність документального його підтвердження, дівчину найбільше зацікавила можливість підтвердження результатів неформального професійного навчання. Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – один із трьох навчальних закладів України, що надає вищезгадану послугу, допоміг Марині в досягнені мети.

Під час зустрічі 27 серпня з директором Вознесенської міськрайонної філії Іриною Ларченко, Марина ділилася враженнями:  «Навчальний заклад мене вразив, технічне забезпечення на дуже високому рівні. Викладачі налаштовували на позитивний результат . Серед страв, які я готувала, овочевий суп, гречана каша, котлети, омлет, вареники. І хоча хвилювання давалося взнаки, та члени Комісії залишилися задоволені результатом моєї роботи», – підсумувала вона.

Марина Томанова підтвердила результати неформального професійного навчання та здобула 3 розряд кухаря.

Зі свого боку директор філії побажала Марині значних досягнень у роботі, польоту фантазії і творчого натхнення, а головне – вдячних усмішок  дітлахів.