19.10.2020 | 10:16

Допомогти кожному громадянинові знайти роботу, а роботодавцеві кваліфікований персонал – головне завдання служби зайнятості. Важливо, щоб шукач роботи отримав посаду з гідною заробітною платою, яка б відповідала його досвіду та освіті.

Елеонора Веркалець, звільнившись у липні 2019 року з посади спеціаліста державної служби Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, звернулася до Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Спочатку звільнення, а потім карантин. Стало лячно. Хоча  вік і досвід роботи дозволяли не хвилюватися та не складати рук. Проте Елеонора розуміла, що роботу економіста буде знайти непросто.

Задля досягнення позитивного результату в пошуку роботи з Елеонорою активно працював кар’єрний радник та й у неї самої було велике бажання знайти роботу, що є дуже важливо.

До районної філії була подана заявка про вакансію економіста в Товариство з обмеженою відповідальністю «Автобаза бетон».

Після узгодження кар’єрним радником часу співбесіди з роботодавцем, безробітна відвідала підприємство та надала резюме, заздалегідь підготовлене з фахівцем під час індивідуального прийому.

Е. Веркалець, пройшовши навчання шляхом стажування у роботодавця ТзОВ «Автобаза бетон», була працевлаштована. Наразі  Елеонора задоволена роботою, працює в дружньому колективі та, найголовніше, займається улюбленою справою.