01.10.2020 | 14:46

Хто працює, той живе повноцінним життям! Важко з цим не погодитися. Знайти роботу людині з інвалідністю – особливе завдання для служби, адже запропоноване місце має відповідати очікуванням клієнта та в жодному  разі не впливати на стан його здоров’я.

Олена Каралаш звернулася по допомогу  з пошуком роботи до Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості. Жінка вже мала попередній трудовий досвід: працювала тривалий час медичною сестрою в обласній організації Товариства Червоного Хреста та у фізичної особи-підприємця.

Бажаючи знайти роботу, вона охоче брала участь у всіх заходах, спрямованих на працевлаштування, які проводилися  фахівцями філії. Спеціалісти служби зайнятості запропонували пані Олені навчання шляхом стажування на замовлення роботодавця.

Отримавши неабиякий досвід під час навчання, Олена Каралаш влаштувалася на посаду реєстратора медичного до ФОП Ніни Іроденко в медичний центр «Здоровий зір».

«Мені подобається моя нова робота: я маю змогу постійно вчитися та удосконалювати свої навички. До того ж відтепер маю дружний колектив однодумців», – розповідає Олена.