07.10.2020 | 15:58

 

У Запорізькій області протягом 7-8 жовтня триває фінал всеукраїнського конкурсу з професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» 2019-2020 за напрямками: зварювальні роботи; експлуатація та обслуговування залізничного транспорту; кладка вогнетривів/цегли.

Це наймасштабніші змагання з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників. Уперше конкурс WorldSkills Ukraine відбувся в 2016 році, відтоді ж став невід’ємною частиною української системи освіти та молодіжного життя. І якщо не так давно,  у 2016 році,  лунали питання: «Хіба це можливо?», «Як можна таке зробити?»,  то сьогодні сумнівів немає. Усе на найвищому рівні: підготовка учасників, обладнання, інструмент, оцінювання робіт проводиться за європейськими стандартами. На конкурс до Запоріжжя приїхали молоді люди, фіналісти з 15 областей (на жаль, через карантинні обмеження не  всі фіналісти змогли взяти участь у змаганні).

«Для України це дуже важливо, адже Worldskills допомагає не тільки впровадженню кращих міжнародних практик у навчання та державно-приватне партнерство, а й сприяє підвищенню профорієнтації молоді, престижності робітничих професій та професійної освіти. А робітничі  професії в Запорізькій області мають сталий попит та гідно оцінюються  роботодавцями», – запевняє директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Досвід минулих років показує, що сотні хлопців та дівчат завдяки конкурсу зарекомендували себе перед роботодавцями та отримали квиток у професійне майбутнє саме вдома, в Україні. І сьогодні переможці будуть визначені високоповажним журі, а конкурсанти вже отримали пропозиції роботи від провідних підприємств регіону!

Приходь-змагайся-отримуй роботу мрії!