11.02.2016 | 15:12

8 лютого Ямпільський центр зайнятості Вінницької області провів для безробітних презентацію діяльності Публічного акціонерного товариства «Ямпільський приладобудівний завод» з метою укомплектування вакансій підприємства.

Завод чотири місяці  працював у режимі простою, а з 9 лютого відновлює свою роботу, прийнявши у штат нових працівників.

Представник роботодавця – начальник відділу  кадрів  ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод»  Володимир Собко розповів присутнім про робітничі вакансії, які є на підприємстві. Він звернув увагу на те, що особливо важливими та високооплачуваними є професії слюсаря з механоскладальних робіт і ливарника на машинах для лиття під тиском. Також ознайомив присутніх з технологічними процесами виробництва та розповів про подальші перспективи розвитку підприємства.

Фахівці центру зайнятості поінформували учасників заходу про основні тенденції на ринку праці, розповіли, де бракує фахівців робітничих професій. Також звернули увагу роботодавців на можливості підготовки кадрів саме за їх замовленням, отримання компенсації витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у випадку працевлаштування окремих категорій громадян на новостворені робочі місця. Також мова йшла про те, що Законом України «Про зайнятість населення» передбачено право громадян старше 45 років на отримання ваучера для проходження професійного навчання.

Загалом у заході взяли участь 28 осіб. Після презентації підприємства шукачі роботи пройшли індивідуальну співбесіду, в результаті якої 20 осіб отримали направлення на працевлаштування.