16.02.2016 | 12:25

Ефективна допомога внутрішньо переміщеним особам – такою була тема зустрічі представників Одеського міського центру зайнятості, Громадської організації «10 квітня», Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні», Фонду «Сімейний простір» та Центру соціальної підтримки.

«Наша мета – допомагати внутрішньо переміщеним особам адаптуватися до нових умов життя, знайти достойну роботу. Для цього ми плануємо запровадити тренінги зі стратегії пошуку роботи та стрес-менеджменту, де будуть навчати, якзмінити ситуацію на краще, приймати відповідальні рішення за своє життя тощо», – зазначила начальник відділу активної підтримки безробітних Одеського МЦЗ Світлана Веселовська.

На Одещині служба зайнятості буде проводити подібні заходи разом із державними та громадськими організаціями для всіх безробітних з числа незахищених верств населення. Також люди цієї категорії населення можуть отримати правову, соціальну та психологічну допомогу у Центрі соціальної підтримки, що недавно розпочав свою роботу.