оп
07.02.2019 | 14:55

Днями в Харкові відбувся ярмарок вакансій в онлайн-режимі. Захід такого формату в регіоні проходив уперше.

Про це повідомили в Харківському обласному центрі зайнятості.

Сучасні засоби зв’язку поєднали 10 районів Харківщини з обласним центром. Понад 300 шукачів роботи та безробітних, що зібрались у приміщеннях базових центрів зайнятості, отримали змогу поспілкуватися з роботодавцями Харкова в режимі відео-конференції.

 «Формат онлайн-ярмарку вакансій є дуже зручним для шукачів роботи з області. Вони, не витрачаючи час та кошти на поїздку до Харкова, мали можливість отримати інформацію про вакансії та поставити свої запитання безпосередньо роботодавцю», – зазначила начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Харківського обласного центру зайнятості Інна Прохоренко.

Роботодавці презентували свої підприємства, розповідали про умови праці та відпочинку, запрошували охочих на особисту бесіду.

Шукачі роботи активно цікавилися розміром заробітної платні, вимогами до освіти, наявністю додаткових пільг тощо.

Під час проведення заходу роботодавцям також були представлені інші новітні методи обласної служби зайнятості підбору кадрів, а саме – відеорезюме та відеовізитки шукачів роботи, які були завчасно відібрані у відповідності до профілю підприємств та організацій, що брали участь в онлайн-ярмарку.

А таких виявилося п’ять: головне управління Національної поліції України в Харківській області, комунальне підприємство «Салтівське трамвайне депо», приватне акціонерне товариство «Трест ЖИТЛОБУД-1», товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредіплюс» та Регіональна філія «Південна залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця».

За підсумками ярмарку 17 безробітних отримали запрошення на роботу.