21.04.2021 | 16:03

З 19 по 23 квітня на Донеччині відбудеться загальнообласний ярмарок вакансій «Відкриваємо нові горизонти разом!». Захід проводиться задля працевлаштування незайнятого населення, оперативного підбору персоналу для роботодавців регіону, поінформованості населення про послуги та можливості служби зайнятості.

Ярмарок пройде у кожному місті та районі Донеччини в дистанційному форматі за допомогою сервісу ZOOM. Цього року в кожному центрі буде представлено 3 онлайн-локації:

1. «Відкритий діалог», де учасники поспілкуються з роботодавцями та ознайомляться з актуальними вакансіями;

2. «Свідомий вибір – професійний успіх», де учасники отримають консультації з профорієнтації від фахівців центрів зайнятості;

3. «Нові можливості», де учасників поінформують про професійне навчання в закладах освіти регіону, зокрема в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Пряма трансляція буде здійснюватися на офіційній сторінці Донецької обласної служби зайнятості у Facebook (bit.ly/3tgUifw) 19-23 квітня з 10:00 до 14:00.

Нагадаємо, що 19 квітня Мангушський районний центр долучився до загальнообласного ярмарку вакансій «Відкриваємо нові горизонти разом!». Загалом онлайн-ярмарок відвідали 76 безробітних та шукачів роботи, з них 24 клієнти служби отримали направлення на роботу.